Savaitgalio TOP Marijampolėje!

You are currently viewing Savaitgalio TOP Marijampolėje!

Skubame dalintis rekomendacijomis šiam pavasariškam (o gal net vasariškam??) savaitgaliui!

1. Minint gražiausią pavasario šventę būtina aplankyti Spalvingąją Velykų alėją! J. Basanavičiaus aikštė ir jos prieigos pasipuošė įvairiomis velykinėmis dekoracijomis. Prie šio grožio prisidėjo daugiau kaip 70 įvairių organizacijų, įstaigų bei bendruomenių. Alėja veiks Iki balandžio 7 d.

2. Klausiate: „O kur ieškoti velykų Zuikio?“ Manome, kad tikrai verta pabandyti Zuikių muziejuje. Tik prieš vykstant į muziejų būtinai paskambinkite Zuikienėms susitarti dėl apsilankymo: +370 614 42830.
Adresas: Sūduvos g. 46, Sasnava

3. Savaitgalį pasimėgaukite puikiu oru ir skirkite laiko pasivaikščioti. Gatvės meno spalvos mūsų mieste garantuotai paryškins šias laisvas dienas ir įkvėps naujoms idėjoms! O gal net margučių marginimo technikoms…
MALONNY maršrutą rasite viešbutyje „Mercure“ (J. Basanavičiaus a. 8) esančiame stende, o maršrutas „Neatrastos Marijampolės spalvos“ laukia čia: https://spalvumarsrutas.hexomeda.com/

4. Štai, Vytauto Didžiojo parke jau pradėjo skleistis ryškiaspalviai pavasario žiedai, kurie kviečia pasivaikščioti parko takeliais bei pasižiūrėti čia veikiančią interaktyvią parodą „Miesto sodo istorija“ su papildyta realybe.

5. Na, ir paskutinę ilgojo savaitgalio dieną kviečiame išbandyti savo jėgas Margučių varžytuvėse, jos vyks 12.00 val. J. Basanavičiaus aikštėje. Daugiau informacijos:

Šilto ir linksmo šventinio savaitgalio!