Iki šiol  Marijampolės miesto svečių ir gyventojų norus pildė trys vandeniu žaidžiančios grafienės Pranciškos Butlerienės katės, jaukiai įsikūrusios mažame kiemelyje miesto širdyje.

Nuo dabar Marijampolėje apsigyveno dar septyni stebuklingi grafienės katinai, kurie plačiai išsislapstė įvairiose miesto vietose. Šie katinai taip pat stebuklingi – juos radusiems padeda išpildyti svajones, pasiekti savo tikslų. Tik paprašykite katinėlio, ir jis padės patikėti savimi, teisingai pasirinkti, o galbūt atrasti savyje dar nepažintų savybių.

👋Kviečiame susipažinti su naujaisiais miesto gyventojais!

✨Įkvėpimo katinas🐈 – suteiks kūrybinio įkvėpimo, naujų idėjų darbams bei motyvacijos veikti. (Poezijos parkas)

💕Romantikos katinas🐈  – pagelbės ieškantiems gyvenime žmogaus arba jausmo. (Kauno g.)

👑Skalsos katinas🐈 – padės aprūpinti šeimą bei kitus artimus žmones gausa ilgam. (Pašešupio parkas)

🤩Nuotykių katinas🐈 –  padrąsins leistis į kelionę ir tyrinėti dar neatrastas, kvapą gniaužiančias vietas, suteiks atvirumo, ekstremalių pojūčių ar spontaniškumo galimybių. (Stoties g.)

😎Verslumo katinas🐈 – paskatins imtis naujų veiklų, suteiks pasitikėjimo savimi, atvirumo, vidinės kontrolės bei laiko planavimo įgūdžių.  (P. Armino g., Kvietiškio dvaro teritorija)

🔃Pasirinkimų katinas🐈 – padės pasirinkti tinkamą kelią net ir klaidžiausioje gyvenimo kryžkelėje. (Geležinkelio ir P. Armino gatvių sankirta)

⚖️Teisingumo katinas🐈  – padės sustiprinti savo vidines vertybes, jų  neišduoti ir priimti teisingus gyvenimo sprendimus. (P. Vaičaičio g.)