Savaitgalį pasimėgaukite kvepiančia gamta

You are currently viewing Savaitgalį pasimėgaukite kvepiančia gamta

Kelionę kviečiame pradėti Vytauto Didžiojo parke – tai seniausias parkas mieste, dabar išpuoselėtas ir atnaujintas, tačiau išlaikęs prieškario dvasią. Čia galite ne tik pasivaikščioti, bet ir pasižiūrėti interaktyvią parodą – „Miesto sodo istorija“ su papildyta realybe. Šios ekskursijos metu susipažinsite su miesto sodo istorija bei pamatysite, kas vyko parke prieš daugiau nei 150 metų.

Toliau Šešupės pakrante eikite link romantiškojo Poezijos parko. Pasimėgaukite Jevonio upelio čiurlenimu, paniūniuokite dainą „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj…“, paprašykite įkvėpimo katino naujų idėjų ir besižvalgant po spalvotą miesto portretų galerijos kolekciją judėkite pirmyn.

Einant lengvu žingsneliu, šone lydint didžiausiai Suvalkijos upei ir mėgaujantis gamta, tikrai pamiršite visus rūpesčius ir net nepastebėsite, kai praėję keletą tiltų ir nuostabių gatvės meno piešinių, atsidursite Pašešupio parke. O čia ne tik pasivaikščioti, bet ir pasportuoti galima!

Štai tokia rekomendacija savaitgaliui! Be to, išalkus ar ištroškus parkuose lengvai rasite skanumynų prekybos vietas. Taip pat parkuose yra geriamojo vandens kolonėlės ne tik jums, bet ir jūsų augintiniui.

Šis maršrutas puikiai tinka ir vakaro pasivaikščiojimams! Parkai nušvinta įvairiomis švieselėmis.

O savaitgalio renginių programą rasite čia.

Gražaus ir malonaus savaitgalio visiems!