MARIJAMPOLĖS JAUNIMUI BENDRUOMENĖ IR JOS AKTYVUMAS  YRÀ SVARBUS

You are currently viewing MARIJAMPOLĖS JAUNIMUI BENDRUOMENĖ IR JOS AKTYVUMAS  YRÀ SVARBUS

Organizacijos Jaunimas YRÀ informacija

Jau antrus iš eilės metus Marijampolės jaunimo organizacija Jaunimas YRÀ organizuoja vienos dienos festivalį. Jis vyks rugpjūčio 10 dieną Marių parko saloje. „Festivalis YRÀ“ ne tik siūlo pasiklausyti garsių atlikėjų bei dalyvauti diskusijose, bet ir siūlo aktyviai išbandyti save įvairiose sporto šakose.

Marijampolė 2018 metais tapo sportiškiausiu miestu, todėl nei vienas miesto renginys neapsieina be sporto. Ne išimtis ir „Festivalis YRÀ“. Organizatoriams svarbu, kad kiekvienas renginio dalyvis turėtų galimybę dalyvauti mėgstamuose sporto užsiėmimuose, o tiems, kurie tokių dar neturi – išbandyti ar net atrasti save naujoje veikloje, todėl festivalio metu sporto zonoje bus galima išbandyti daugybę šakų: jogą, estafetes, kvadratą, karate, aikido, muay thai, šokius. Taip pat bus rengiami tinklinio ir futbolo turnyrai, kuriuose dalyvauti galės tik iš anksto užsiregistravę dalyviai.

Šis renginys nėra tipinis festivalis, jis  – vienija marijampoliečius. Renginyje ne tik bus galima išgirsti garsių atlikėjų ar išbandyti save sporto rungtyse, bet ir dalyvauti partnerių siūlomose veiklose. Jaunimas YRÀ bendradarbiauja su įvairias bendruomenes jungiančiomis organizacijomis, norėdami užtikrinti, kad festivalyje nenuobodžiaus nei vienas. Organizatoriai su Visuomenės sveikatos biuru siūlys pasitikrinti sveikatą bei savo fizinį pajėgumą, o MIAMI auto klubas, kuris vienija automanus kvies į diskusiją apie automobilių kultūrą Lietuvoje. Jaunimas YRÀ tiki, jog įdomu bus ne tik šiomis veiklomis besidomintiems, bet ir apie tai nieko nežinantiems renginio dalyviams.

„Festivalis YRÀ “ sporto veiklų įvairovė skatina festivalyje dalyvauti ne tik mažus, bet ir didelius, todėl rugpjūčio 10 dieną Marių parko saloje susitinka visi, kurie yra neabejingi sportui!