Pavasarėjant, kviečiame pasivaikščioti ir atrasti Marijampolės spalvas

You are currently viewing Pavasarėjant, kviečiame pasivaikščioti ir atrasti Marijampolės spalvas

Maršrutas „Neatrastos Marijampolės spalvos“ nuves Jus šiek tiek toliau nuo miesto centro ir leis pasimėgauti netikėtais ir net rekordiniais meniniais sprendimais.

Marijampolė – gatvės meno miestas, kuriame sukurta daugiau nei pusė šimto sieninės tapybos darbų. Gatvės menas puošia ne tik dažnai lankomą centrinę miesto dalį, bet ir miegamuosius rajonus. Šis maršrutas veda į vietas, kuriose netikėtai atrasite ryškius ir savo istorijas pasakojančius kūrinius, o taip pat pamatysite patį didžiausią sieninės tapybos darbą Lietuvoje.

Maršrutas prasideda prie Marijampolės vaikų lopšelio-darželio „Rūta“, o užsibaigia R. Juknevičiaus gatvėje prie Marijampolės moksleivių kūrybos centro. Iš viso einant šiuo maršrutu pamatysite 17 objektų.

Skaitmeninis maršrutas: https://spalvumarsrutas.hexomeda.com/

O jei labiau norisi popierinio varianto, atvykite į Marijampolės turizmo ir verslo informacinį centrą „SMART Marijampolė“ (Vytauto g. 17 , Marijampolė) I-V 8.00-17.00 val. (pietų pertrauka 12.00-13.00 val.) arba užsukite į viešbutį „Mercure“ (J. Basanavičiaus a. 8, Marijampolė), kur informaciniuose stenduose rasite leidinių su šiuo maršrutu.