„MINAM UŽ MARIJAMPOLĘ 2021“ VIRTUALIAI!

You are currently viewing „MINAM UŽ MARIJAMPOLĘ 2021“ VIRTUALIAI!
Paminėk Marijampolės miesto dienas 2021 dalyvaudamas virtualiame renginyje „𝗠𝗜𝗡𝗔𝗠 𝗨𝗭̌ 𝗠𝗔𝗥𝗜𝗝𝗔𝗠𝗣𝗢𝗟𝗘̨ 𝟮𝟬𝟮𝟭“! 
 
Jau tradicija tapusio renginio @BegamuzMarijampole organizatoriai kasmet tampa vis išradingesni, įtraukdami naujas sporto šakas bei stebindami įvairiomis rungtimis, skirtomis Marijampolės miesto šventei paminėti. 
 
Šiais metais prie renginio prisidedame ir mes – 𝐌𝐚𝐫𝐢𝐣𝐚𝐦𝐩𝐨𝐥𝐞̇𝐬 𝐭𝐮𝐫𝐢𝐳𝐦𝐨 𝐢𝐫 𝐯𝐞𝐫𝐬𝐥𝐨 𝐢𝐧𝐟𝐨𝐫𝐦𝐚𝐜𝐢𝐧𝐢𝐬 𝐜𝐞𝐧𝐭𝐫𝐚𝐬 „𝐒𝐌𝐀𝐑𝐓 𝐌𝐚𝐫𝐢𝐣𝐚𝐦𝐩𝐨𝐥𝐞̇“, kviesdami Jus dalyvauti virtualiame renginyje „MINAM UŽ MARIJAMPOLĘ 2021“. 
 
Vis dar nesitraukiant pandemijai, kiekvienas dalyvis galės saugiai dalyvauti renginyje, saugodamas savo bei aplinkinių sveikatą. 
 
𝐑𝐞𝐧𝐠𝐢𝐧𝐢𝐨 𝐭𝐚𝐢𝐬𝐲𝐤𝐥𝐞̇𝐬:
🟢 Renginio dalyviai turi numinti 17 km pagal duotą maršrutą, naudodamiesi viena iš važiavimą dviračiu žyminčių programėlių (strava, endomondo ar kt.) ir atsiųsti numinto maršruto nuotrauką.
🟢 Dalyvauti mynime vienu metu gali neribotas dalyvių skaičius: šeimos nariai, kolegos, klasė ir pan.
🟢 Nepamirškite maršruto pradžioje programėlėje įjungti važiavimą žyminčios funkcijos bei jo pabaigoje pažymėti maršruto pabaigos.
🟢 Siųskite numinto maršruto nuotrauką arba nuorodą el. paštu marijampoletic@gmail.com laiško temoje nurodydami „Minam už Marijampolę 2021“.
🟢 Laiške būtina nurodyti:
– dalyvio (-ių) vardą (-us);
– pavardę (-es);
– gimimo metus;
– telefono numerį (-ius);
– pažymėti „medalį atsiimsiu Marijampolėj“ arba „medalį prašome išsiųsti pašto adresu“ nurodant adresą.
🟢 𝐒𝐕𝐀𝐑𝐁𝐔: maršrutas prasideda ir baigiasi Marių parke, tačiau maršrutą galimą pradėti bet kuriame maršruto taške, svarbu numinti visą maršruto atkarpą ir ne mažiau nei 17 km.
🟢 Minimas vyksta tik nurodytu metu, atsiuntus maršruto nuotrauką neprasidėjus mynimui ar po jo dalyvavimas nebus užskaitomas.
Renginio dalyvių prašome su mumis dalintis mynimo akimirkomis, būti išradingiems bei įrašuose žymėti @𝐌𝐚𝐫𝐢𝐣𝐚𝐦𝐩𝐨𝐥𝐞̇𝐬 𝐭𝐮𝐫𝐢𝐳𝐦𝐨 𝐢𝐧𝐟𝐨𝐫𝐦𝐚𝐜𝐢𝐣𝐨𝐬 𝐜𝐞𝐧𝐭𝐫𝐚𝐬 ir grotažymę #𝐌𝐢𝐧𝐚𝐦𝐔𝐳𝐌𝐚𝐫𝐢𝐣𝐚𝐦𝐩𝐨𝐥𝐞𝟐𝟎𝟐𝟏
 
𝐈𝐬̌𝐫𝐚𝐝𝐢𝐧𝐠𝐢𝐚𝐮𝐬𝐢𝐮̨ 𝐛𝐞𝐢 𝐢̨𝐝𝐨𝐦𝐢𝐚𝐮𝐬𝐢𝐮̨ 𝐫𝐞𝐧𝐠𝐢𝐧𝐢𝐨 𝐝𝐚𝐥𝐲𝐯𝐢𝐮̨ 𝐥𝐚𝐮𝐤𝐬 𝐩𝐚𝐩𝐢𝐥𝐝𝐨𝐦𝐢 𝐩𝐫𝐢𝐳𝐚𝐢, 𝐭𝐚𝐝 𝐤𝐯𝐢𝐞𝐜̌𝐢𝐚𝐦𝐞 𝐛𝐮̄𝐭𝐢 𝐚𝐤𝐭𝐲𝐯𝐢𝐞𝐦𝐬! 
 
𝐕𝐢𝐫𝐭𝐮𝐚𝐥𝐚𝐮𝐬 𝐦𝐲𝐧𝐢𝐦𝐨 𝐩𝐫𝐚𝐝𝐳̌𝐢𝐚: 2021 05 23 8:00
𝐕𝐢𝐫𝐭𝐮𝐚𝐥𝐚𝐮𝐬 𝐦𝐲𝐧𝐢𝐦𝐨 𝐩𝐚𝐛𝐚𝐢𝐠𝐚: 2021 05 29 20:00
 
Dalyvaujančių renginyje nuotraukos bei mynimo akimirkos gali būti skelbiamos viešai socialiniuose tinkluose ar media priemonėse. Savo dalyvavimu dalyvis išreiškia sutikimą būti matomas viešinamose renginio nuotraukose. 
 
𝐃𝐚𝐮𝐠𝐢𝐚𝐮 𝐢𝐧𝐟𝐨𝐫𝐦𝐚𝐜𝐢𝐣𝐨𝐬 𝐭𝐞𝐥. +370 642 23003 
 
MARŠRUTAS arba maršruto nuoroda: https://bit.ly/3bowGyH