Rudenėjantis Šunskų miestelis vis dar laukia lankytojų

You are currently viewing Rudenėjantis Šunskų miestelis vis dar laukia lankytojų

Orams vis šaltėjant, 𝐒̌𝐮𝐧𝐬𝐤𝐮̨ 𝐟𝐚𝐳𝐚𝐧𝐲𝐧𝐨 šių metų lankymo sezonas eina link pabaigos, tad kviečiame nepraleisti galimybės atvykti ir suspėti pasigrožėti fazanyno gyventojais.

Jūsų laukia fazanai, povai bei mažyliai poviukai, kurie papildė fazanyno gyventojų gretas, taip pat kiti dekoratyviniai paukščiai. Čia sutiksite paprastąsias voveres bei draugiškąsias alpakas, nustebsite išvydę rudeninį stručių šokį.

Visai šalia rasite ir 𝐊𝐧𝐞𝐢𝐩𝐨 𝐭𝐞𝐫𝐚𝐩𝐢𝐣𝐨𝐬 𝐩𝐨𝐣𝐮̄𝐜̌𝐢𝐮̨ 𝐭𝐚𝐤𝐚̨, jei tik leis orai, išbandykite jį basomis!

O garsioji 𝐒𝐢𝐥𝐤𝐢𝐮̨ 𝐤𝐚𝐬𝐲𝐤𝐥𝐚 tęs savo veiklą ir šaltuoju sezonu, tad degustuoti silkes galėsite ir Šunskų fazanynui poilsiaujant. Degustacinė programa atšalus orams planuoja būti dar įdomesne šiltoje, stilizuotoje pavėsinėje.

Degustacijos metu sužinosite visas būtas ir nebūtas istorijas apie Šunskų silkių kasyklą, ragausite čia iškastos silkės su karšta bulve, mokinsitės moteriškai ir vyriškai valgyti kilkę, ragausite išskirtinai pagardintą „𝑡𝑒𝑓𝑡𝑒𝑙𝑖̨“. O kur dar ant kastuvo pateiktas žydelio Feigės „𝑓𝑜𝑟𝑠̌𝑚𝑎𝑘𝑎𝑠“. Degustaciją vainikuos karštas troškinys, o nuotaiką palaikys muzikiniai intarpai.

Dėl degustacijos kreipkitės tel. 8 614 43 086