Kviečiame aplankyti parodą „Susitikimas su meistru”

You are currently viewing Kviečiame aplankyti parodą „Susitikimas su meistru”

Nuo gegužės 5 d. maloniai kviečiame aplankyti parodą „Susitikimas su meistru”, veikiančią Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejuje (Vytauto g. 29). 

Parodoje kviečiame susipažinti su įdomaus Marijampolės menininko, savamokslio, tačiau vieno iškiliausių Lietuvos tautodailininkų Romano Krasninkevičiaus grafikos darbais. Šiemet R. Krasninkevičiui būtų suėję 95-eri. Menininkas garsėjo sudėtinga biografija, skaudžiais gyvenimo posūkiais, bet ir ypatingu talentu, dideliu kūrybiškumu.

Parodoje eksponuojami kūriniai ne tik atskleis R. Krasninkevičiaus kūrybos bruožus, bet ir pasakos apie jį patį. „Mano paveikslai – tai mano dienoraštis, pavaizduotas ne rašalu, o medžio raižiniuose“ – apie savo darbus kalbėjo autorius. Todėl kai kuriuose darbuose atidesni žiūrovai suras ir patį autorių. Parodoje pasitelktos ir inovatyvios priemonės: eksponuojamame interaktyviame rėmelyje lankytojai turės galimybę stebėti grafikos darbų kūrimo procesą. 

2020 m. pabaigoje muziejininkai taip pat parengė ir VIRTUALŲ TURĄ „Susitikimas su meistru”. Jame galima virtualiai susipažinti su menininko darbais, sužinoti biografijos faktus bei apsilankyti vietose, susijusiose su kūrėju. Turą rasite adresu: https://turas.marijampolesmuziejus.lt
Tad kviečiame prisiminti išskirtinio talento kūrėją ir pasigrožėti jo darbais virtualiame ture ir parodoje. Prieš atvykstant į muziejų, prašome iš anksto registruotis tel. 8 343 54575. Paroda veiks iki birželio 5 dienos.
 
Informaciją parengė Marijampolės krašto ir prezidento Kazio Griniaus muziejus