Marijampolės turizmo ir verslo informaciniam centrui „SMART Marijampolė“ oficialiai 2-eji

You are currently viewing Marijampolės turizmo ir verslo informaciniam centrui „SMART Marijampolė“ oficialiai 2-eji

Šiandien Marijampolės turizmo ir verslo informaciniam centrui „SMART Marijampolė“ oficialiai 2-eji metai!

Marijampolės turizmo ir verslo informacinio centro „SMART Marijampolė“ kolektyvas nori visiems padėkoti už nuoširdų tikėjimą, sudarytas galimybes tobulėti ir augti.

Džiaugiamės, kad šių metų gimtadienį galėjome atšvęsti gyvai naujose Marijampolės turizmo ir verslo informacinio centro „SMART Marijampolė“ patalpose, tai mums didžiausia dovana. Penktadienį kartu su svečiais oficialiai atidarėme naująsias centro patalpas, tuo pačiu iš anksto atšventėme 2-ajį organizacijos gimtadienį.

Šventė prasidėjo nuo oficialios naujųjų turizmo ir verslo informacinio centro patalpų atidarymo ceremonijos, po nuoširdžių sveikinimų turėjome garbės pasiklausyti VšĮ „Kaunas IN“ direktoriaus Tado Stankevičiaus pranešimą, galiausiai visi diskutavome apie turizmo bei verslo perspektyvas Marijampolėje.

Dėkojame visiems susirinkusiems ir kartu paminėjusiems turizmo ir verslo informaciniam centro „SMART Marijampolė“ svarbias progas.

Tikime, kad 2022 metai bus sėkmingi ir atneš daugybę naujų bei prasmingų idėjų turizmo ir verslo skatinimo srityse Marijampolėje, kurias kartu su Jūsų, mieli kolegos, partneriai ir sekėjai, pagalba pavyks įgyvendinti.