Praūžė vietinio turizmo paroda „Atostogos Lietuvoje“

You are currently viewing Praūžė vietinio turizmo paroda „Atostogos Lietuvoje“

Balandžio 21-23 dienomis pirmą kartą Kauno Žalgirio arenoje vyko vietinio turizmo paroda „Atostogos Lietuvoje“.

Marijampolės turizmo ir verslo informacinis centras „SMART Marijampolė“ bendrame stende parodoje dalyvavo kartu su kolegomis iš kitų Suvalkijos regiono miestų: Vilkaviškio, Šakių, Kazlų Rūdos ir Kalvarijos.

Kartu su Marijampolės turizmo ir verslo informacinio centro „SMART Marijampolė“ darbuotojomis į parodą vyko ir kolegos iš naujai duris atvėrusio muziejaus „Bulotų namai“ bei „Marijampolė – Lietuvos jaunimo sostinė 2023“ ambasadoriai.

Gausi Marijampolės komanda visas tris dienas lankytojus džiugino ne tik lankytinų vietų pristatymu, bet ir įvairiomis veiklomis. Šiame stende veiklos rado tiek maži, tiek dideli – nuo Marijampolės miesto objektų dėlionių, paslaptingų daiktų atpažinimo iki klausimų pažengusiems.

Parodos lankytojai domėjosi galimybe pažinti miestą savarankiškai pėsčiomis, minant dviračiu bei ekskursijoje su gidu. Didelio susidomėjimo susilaukė pažintiniai takai, muziejai, jau miesto simboliu tapusios katės bei gatvės meno ir architektūros simpoziumo MALONNY darbai. Pastebima tendencija gimtadienius bei kitas progas minėti turiningai dalyvaujant edukacinėse programose, todėl dažnas lankytojas teiravosi Marijampolėje organizuojamų edukacijų bei degustacijų.

Džiaugiamės, kad turėjome dar vieną galimybę susitikti su būsimais Marijampolės svečiais ir priminti jiems koks nuostabus ir dar ne visiems atrastas yra mūsų miestas. Laukiame visų Suvalkijos (Sūduvos) sostinėje!