Ekskursija „O kap tę buvo?“ | Draugų susitikimas’23

You are currently viewing Ekskursija „O kap tę buvo?“ | Draugų susitikimas’23

Kartais tereikia tik sustoti ir gerai apsidairyti – išvysite kai ką netikėto, gražaus, bet savo: šimtmečius skaičiuojančius parkus, senamiestį, iki kaulo gelmių pažįstamus pastatus, tačiau saugančius neįtikėtinas istorijas, kartais linksmas, o kartais liūdnas, bet tokias, kurias privalo žinoti kiekvienas marijampolietis, mylintis ir gerbiantis mūsų tėvų ir senolių išvaikščiotas gatves, Jono Jablonskio ar Basanavičiaus ramstytas sienas, Salomėjos Nėries aprašytas pievas ir žydinčius sodus, Vytauto Kernagio apdainuotus vyšnias, o Ovidijaus Vyšniausko – berniokus. Visa tai telpa į vieną žodį Marijampolė – seną, mažą, bet svarbų visai Lietuvai ir lietuviškumui miestą, kuriame atgimė lietuviškasis tapatumas ir iš naujo pabudo kalba.

Vaikštant po centrinę Marijampolės miesto dalį diskutuosime apie studentų kasdienybę Marijampolės berniukų gimnazijoje, aplankysime skirtingų tikėjimų sakralinius objektus, analizuosime gatvės meną, iš naujo pažinsite pastatus, saugančius garbių asmenybių biografijas ir žinoma išgirsite neįtikėtinų istorijų apie žmones, kūrusius Lietuvą ir lietuviškumą.

🕘Ekskursijos data ir laikas: 2023-09-09 14.00 val.
📍Pradžia: Rygiškių Jono gimnazija
🎯Pabaiga: Vaižganto parkas
⏳Trukmė: 1,5 val.
🗣Ekskursiją ves gidė Vaida Masatienė.

Būtina išankstinė registracija!
✍️Registracijos forma: https://forms.gle/1ib76XvsMBKCGETg7
Vietų skaičius ribotas.

‼️Ekskursija yra renginio DRAUGŲ SUSITIKIMAS’23 dalis, tad kviečiame ekskursijos metu pasipuošti baltai! 🤍🤍🤍

ℹ️ Dėl daugiau informacijos kreipkitės į Marijampolės turizmo ir verslo informacinį centrą „SMART Marijampolė“ tel. +370 642 23003 darbo metu (I-V 8:00-17:00 PP 12:00-13:00) arba el. paštu turizmas@smartmarijampole.lt.

Renginyje bus fotografuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose, ir šios nuotraukos gali būti talpinamos viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.