Ekskursija „Marijampolės aukso amžius“

You are currently viewing Ekskursija „Marijampolės aukso amžius“
Gyvendami sparčiai tobulėjančiame ir modernėjančiame pasaulyje, kuris keičia miestų „veidus“ bei siekia prisitaikyti prie didėjančių žmonių poreikių, tikėtina, retai susimąstome apie tai, kaip atrodė mūsų gyvenamoji ar lankoma vieta ankščiau, kokie svarbūs žmonės prisidėjo prie miesto identiteto formavimo bei ką mena vienas ar kitas pastatas, gatvė.
 
Cukrinio festivalio 2021 proga VšĮ Marijampolės turizmo ir verslo informacinis centras „SMART Marijampolė“ kartu su Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejumi kviečia miesto svečius ir gyventojus pajusti miesto kultūrą, vyravusią 4-ojo praėjusio amžiaus dešimtmetyje, dar kitaip vadinamame „aukso amžiumi“.
 
Šis laikotarpis paliko ryškius pėdsakus, susijusius su kultūros paveldo pastatais, gatvėmis bei to laikmečio asmenybėmis, tradicijomis.
Ekskursijos metu miesto svečiams ir gyventojams bus pristatomi A. Bulotos ir jo šeimos namai, taip pat keliausime pro mieste esančius 4-jo dešimtmečio pastatus, įtrauktus į kultūros paveldo registrą, taip pat ir neįtrauktus, tačiau žinomus ir svarbius.
 
Ekskursijos metu susipažinsite ir su žymiomis to laikmečio asmenybėmis, išgirsite įdomių pasakojimų apie juos bei jų puoselėtas tradicijas.
Susitikime 2021-05-29 11:30 prie Spindulio kino teatro (Kauno g.13) ir kartu pažinkime Marijampolės „aukso amžių“.
 
Dalyvauti ekskursijoje galima tik su išankstine registracija. Registracija vykdoma el.p. marijampoletic@gmail.com.
 
Dalyvių skaičius bus ribojamas pagal tuo metu galiojančius Lietuvos Respublikos Vyriausybės nurodymus.
 
Ekskursijos metu bus fotografuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose, kurios gali būti paskelbtos įvairiose medijos priemonėse.