Ekskursija „Verslas, amatai tarpukario Marijampolėje“

You are currently viewing Ekskursija „Verslas, amatai tarpukario Marijampolėje“
Cukrinio festivalio 2021 proga Marijampolės turizmo ir verslo informacinis centras SMART Marijampolė kartu su Marijampolės krašto ir prezidento Kazio Griniaus muziejaus gidu Arūnu Kapsevičiumi paruošė Jums naują ir dar negirdėtą teminę ekskursiją „Verslas, amatai tarpukario Marijampolėje“.
 
Šios ekskursijos metu sužinose ką gamino Vitmozerio gamykla, išgirsite kaip verslininkas Babarskas autobusą įsigijo. Taip pat gidas Jums papasakos apie kadaise buvusios Turgaus aikštės prekybos ypatumus bei atskleis „Ilgakromis“ reikšmę.
 
Kalbėsime ir apie tai, kodėl burmistras uždraudė turguje garsiai reklamuoti prekes, kuo skyrėsi lietuvių ir žydų prekybos „marketingas“, kokius filmus rodė kinoteatrai ir kiek jų buvo bei dar daug kitų įdomybių.
 
Susitikime 2021-05-29 11:00 prie Spindulio kino teatro (Kauno g.13) ir pasileiskime į kelionę pažinti Marijampolę per verslą ir amatus tarpukariu.
 
Dalyvauti ekskursijoje galima tik su išankstine registracija. Registracija vykdoma el.p. marijampoletic@gmail.com.
 
Dalyvių skaičius bus ribojamas pagal tuo metu galiojančius Lietuvos Respublikos Vyriausybės nurodymus.
 
Ekskursijos metu bus fotografuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose, kurios gali būti paskelbtos įvairiose medijos priemonėse.