Registracija sustabdyta! Ekskursija „Senųjų kapinių paslaptys“

You are currently viewing Registracija sustabdyta! Ekskursija „Senųjų kapinių paslaptys“
𝐑𝐞𝐠𝐢𝐬𝐭𝐫𝐚𝐜𝐢𝐣𝐚 𝐬𝐮𝐬𝐭𝐚𝐛𝐝𝐲𝐭𝐚! 𝐃𝐞̇𝐤𝐨𝐣𝐚𝐦𝐞 𝐮𝐳̌ 𝐉𝐮̄𝐬𝐮̨ 𝐚𝐤𝐭𝐲𝐯𝐮𝐦𝐚̨.
 
Europos paveldo dienų 2020 proga kviečiame Jus pažinti senųjų kapinių paslaptis.
 
Marijampolės senosios kapinės – ypatinga miesto kultūros paveldo dalis, kurios žemėje surašyta savita, skirtingų laikmečių bei visuomenės sluoksnių papročių ir tradicijų kaita, meninis ir literatūrinis skonis.
 
Ši vieta viena reikšmingiausių ir gražiausių Suvalkijos krašto nekropolių, atspindinti įspūdingą mūsų miesto istorijos santrauką, vieta, kur saugomas mūsų kraštui ir visai Lietuvai nusipelniusių žmonių atminimas.
 
Ekskursijos metu išgirsite įvairų faktų, įdomių pasakojimų ir net intriguojančių mitų bei legendų, susijusių su Marijampolės senosiomis kapinėmis bei čia palaidotais asmenimis.
 
Taip pat kartu mėginsime atsakyti į dažnai užduodamą klausimą: ar tikrai šiose kapinėse palaidotas Lenino sūnus? Ir, žinoma, aplankysime bei kalbėsime apie iškilius asmenis palaidotus šiose kapinėse: tautinio atgimimo žadintojus, knygnešius, rašytojus, pedagogus, politikus, karininkus, dvasininkus ir kitas asmenybes.
 
Ekskursija vyks 2020 m. rugsėjo 15 d. (antradienį), 18:00.
Susitinkame prie Marijampolės senųjų kapinių tvoros (P. Armino g.).
 
𝐕𝐲𝐫𝐢𝐚𝐮𝐬𝐲𝐛𝐞̇𝐬 𝐬𝐩𝐫𝐞𝐧𝐝𝐢𝐦𝐮 𝐧𝐮𝐨 𝐫𝐮𝐠𝐬𝐞̇𝐣𝐨 𝟏 𝐝. 𝐛𝐮̄𝐭𝐢𝐧𝐚𝐬 𝐝𝐚𝐥𝐲𝐯𝐢𝐮̨ 𝐫𝐞𝐠𝐢𝐬𝐭𝐫𝐚𝐯𝐢𝐦𝐚𝐬. 𝐑𝐞𝐠𝐢𝐬𝐭𝐫𝐚𝐜𝐢𝐣𝐚 𝐢̨ 𝐞𝐤𝐬𝐤𝐮𝐫𝐬𝐢𝐣𝐚̨ 𝐯𝐲𝐤𝐝𝐨𝐦𝐚 𝐞𝐥. 𝐩. 𝐦𝐚𝐫𝐢𝐣𝐚𝐦𝐩𝐨𝐥𝐞𝐭𝐢𝐜@𝐠𝐦𝐚𝐢𝐥.𝐜𝐨𝐦
𝐃𝐚𝐥𝐲𝐯𝐢𝐮̨ 𝐬𝐤𝐚𝐢𝐜̌𝐢𝐮𝐬 𝐫𝐢𝐛𝐨𝐭𝐚𝐬.
𝐍-𝟏𝟔.
 
Ekskursijos metu turi būti laikomasi ne mažesnio kaip 1 metro atstumo tarp dalyvių, išskyrus sutuoktinius, artimus giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus. Ekskursijos metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.
Ekskursijoje negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia ūmūs viršutinių kvėpavimo takų ligų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.)
 
Renginyje bus fotografuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose, ir šios nuotraukos gali būti talpinamos viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
 
Ekskursijos metu prašysime išjungti mobiliuosius telefonus.
Ekskursija nemokama.