Organizuojamas žygis vaikams ir jų tėveliams | Europos judumo savaitė 2021

You are currently viewing Organizuojamas žygis vaikams ir jų tėveliams | Europos judumo savaitė 2021

 

Europos judumo savaitės proga Marijampolės turizmo ir verslo informacinis centras „SMART Marijampolė“ kviečia vaikus ir jų tėvelius į žygį, kurio metu ne tik linksmai žygiuosime, bet ir pažinsime. Žygio dalyvių nuotaiką palaikys edukatorius Piratas iš Vaikų žaidimų studijos „Kodėlčius“ , o žiniomis praturtins gidė Jurgita, kuri padės geriau pažinti Marijampolės miesto istoriją.
Žygis prasidės smagia mankštele, kurią praves linksmasis Piratas. Mankštelės metu ne tik pasisemsime geros nuotaikos ir energijos, bet ir sužinosime apie jos naudą. Pasimankštinę pradėsime žygį.

Kartu su gide Jurgita ir Piratu visi keliausime mieste išsidėsčiusiais pėsčiųjų takais, parkais. Žygiuodami aplankysime turistinius objektus, sužinosime apie jų reikšmę miestui.
Pažintinio žygio metu bus daromos trumpos pertraukėlės, kurių metu vyks šviečiamojo pobūdžio užsiėmimai: viktorinos bei užduotėlės. Aktyviausiems dalyviams bus įteikiamos reprezentacinės dovanėlės.

Žygį užbaigsime Poezijos parke. Žygio pabaigoje visi dalyviai bus vaišinami vaisių asorti/sveikomis sultimis/sveikuoliškais kokteiliais bei sužinos daugiau apie sveiko maisto naudą. Galiausiai, pasistiprinusių ir atsigaivinusių dalyvių dar lauks žaidimai kartu su edukatoriumi Piratu.

𝐙̌𝐲𝐠𝐢𝐨 𝐝𝐚𝐭𝐚 𝐢𝐫 𝐥𝐚𝐢𝐤𝐚𝐬: 2021-09-19, 11:00-13.30
𝐙̌𝐲𝐠𝐢𝐨 𝐩𝐫𝐚𝐝𝐳̌𝐢𝐚: Pašešupio parkas, prie tinklinės laipynės PIRAMIDŽIŲ (netoli tvenkinio)
𝐙̌𝐲𝐠𝐢𝐨 𝐩𝐚𝐛𝐚𝐢𝐠𝐚: Poezijos parkas
𝐙̌𝐲𝐠𝐢𝐨 𝐦𝐚𝐫𝐬̌𝐫𝐮𝐭𝐨 𝐢𝐥𝐠𝐢𝐬: ~2,7km

𝐁𝐮̄𝐭𝐢𝐧𝐚 pasirūpinti tinkama apranga ir avalyne, vandeniu. Nepilnamečiai privalo turėti tėvų sutikimą arba keliauti kartu su suaugusiais.
Daiktų saugumu ir asmenine sveikatos būkle rūpinasi patys žygeiviai.

𝐑𝐞𝐠𝐢𝐬𝐭𝐫𝐚𝐜𝐢𝐣𝐨𝐬 𝐟𝐨𝐫𝐦𝐚̨ 𝐫𝐚𝐬𝐢𝐭𝐞 𝐜̌𝐢𝐚: https://forms.gle/MXhGAjva55iZsx8dA
Taip pat registruotis galite el. paštu: turizmas@smartmarijampole.lt arba telefonu 864223003

Registracija vyksta iki 2021-09-19 9:00 val.

Žygio metu rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, jei neišlaikomas 2 metrų atstumas, tarp žygio dalyvių, išskyrus sutuoktinius, artimus giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus. 

Žygyje negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia ūmūs viršutinių kvėpavimo takų lygų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.)
Renginyje bus fotografuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose, ir šios nuotraukos gali būti talpinamos viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.