TRIJŲ PARKŲ ŽYGIS | EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ 2021

You are currently viewing TRIJŲ PARKŲ ŽYGIS | EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ 2021

Europos judumo savaitės proga Marijampolės turizmo ir verslo informacinis centras „SMART Marijampolė“ kviečia pasinerti į trijų parkų žygį.

Keliaudami dešimties kilometrų maršrutu žygiuosime Pašešupio, Poezijos ir Ramybės parkais, kurių intarpuose iš naujo pažinsime mums puikiai žinomas vietas bei objektus, liudijančius apie šimtmečius skaičiuojantį Marijampolės miestą. Nustebsite, kokias neįtikėtinas istorijas saugo Šešupės vingiuose įsikūrę paplūdimiai, stadionų aikštėse bėgioję vaikai ar amžininkų prisiminimuose saugomos paslaptys.

Po trijų valandų žygiavimo dalyvių lauks viktorina, prizai, siurprizai ir atgauti jėgas padedanti sveikuoliška košė.

𝐙̌𝐲𝐠𝐢𝐨 𝐝𝐚𝐭𝐚 𝐢𝐫 𝐥𝐚𝐢𝐤𝐚𝐬: 2021-09-16, 17:00 –20:00
𝐙̌𝐲𝐠𝐢𝐨 𝐩𝐫𝐚𝐝𝐳̌𝐢𝐚: Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija (prie senojo pastato pagrindinių durų)
𝐙̌𝐲𝐠𝐢𝐨 𝐩𝐚𝐛𝐚𝐢𝐠𝐚: Kačių kiemelis
𝐙̌𝐲𝐠𝐢𝐨 𝐦𝐚𝐫𝐬̌𝐫𝐮𝐭𝐨 𝐢𝐥𝐠𝐢𝐬: ~10 km
Ž𝐲𝐠𝐢𝐨 𝐦𝐚𝐫𝐬̌𝐫𝐮𝐭𝐚𝐬: Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija, Marijampolės profesinio rengimo centras, Pašešupio parkas, Poezijos parkas, Ramybės parkas, Kačių kiemelis.

𝐁𝐮̄𝐭𝐢𝐧𝐚 pasirūpinti tinkama apranga ir avalyne, vandeniu. Nepilnamečiai privalo turėti tėvų sutikimą arba keliauti kartu su suaugusiais.

Daiktų saugumu ir asmenine sveikatos būkle rūpinasi patys žygeiviai.

𝐑𝐞𝐠𝐢𝐬𝐭𝐫𝐚𝐜𝐢𝐣𝐨𝐬 𝐟𝐨𝐫𝐦𝐚̨ 𝐫𝐚𝐬𝐢𝐭𝐞 𝐜̌𝐢𝐚: https://forms.gle/t7RQxebBxtDmMF7UA
Taip pat registruotis galite el. paštu: turizmas@smartmarijampole.lt arba telefonu 864223003

Registracija vyksta iki 2021-09-16 13:00

Žygio metu rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, jei neišlaikomas 2 metrų atstumas, tarp žygio dalyvių, išskyrus sutuoktinius, artimus giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus.

Žygyje negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia ūmūs viršutinių kvėpavimo takų lygų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.)

Renginyje bus fotografuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose, ir šios nuotraukos gali būti talpinamos viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Eikime, pažinkime, patirkime! 🙂