Aldonos Ruseckaitės knygos „Per žarijas“ pristatymas

You are currently viewing Aldonos Ruseckaitės knygos „Per žarijas“ pristatymas

Rašytojo Vinco Mykolaičio-Putino 129-ojo gimtadienio proga, 2022 m. sausio 6 d. 16 val. Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejus kviečia į Aldonos Ruseckaitės knygos „Per žarijas“ pristatymą.

Renginio metu dalyviai turės galimybę susitikti su knygos „Per žarijas“ autore Aldona Ruseckaite, sužinoti ne tik apie sudėtingą ir labai įdomų muziejininko darbą, knygos kūrimo procesą, bet ir įdomių faktų apie žinomus lietuvių rašytojus: V. Mykolaitį-Putiną, Maironį, P. Višinskį, Žemaitę, Lazdynų Pelėdą, Šatrijos Raganą, B. Brazdžionį, O. Pleirytę-Vaidilutę, K. Kubilinską, P. Širvį, J. Grušą, R. Granauską, V. Baltuškevičių, R. Mikutavičių, J. A. Jūragį. Susitikimo metu, kaip ir skaitydami knygą „Per žarijas“, dalyviai galės atpažinti ir skaudžias savo gyvenimo patirtis, kai tenka bristi per gyvenimo žarijas, ir patirti didžiulį pažinimo džiaugsmą, kai atsiveria dar nežinomos detalės iš taip mylimų rašytojų gyvenimo ir kūrybos.

Renginys vyks Bulotų namuose (Vaičaičio g. 16, Marijampolė). Bus galima įsigyti knygų. Būtina išankstinė registracija tel. 8 343 54575 arba el. paštu markrmuziejus@gmail.com.
Organizatorius: V. Mykolaičio-Putino muziejus. Renginyje privalomas galimybių pasas ar kitas vakcinaciją, persirgimą, atliktus tyrimus patvirtinantis dokumentas.