Virtuali paroda „Būtasis miestas“

You are currently viewing Virtuali paroda  „Būtasis miestas“

Kviečiame į kelionę po praeities Marijampolę! Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejus pristato naują virtualią parodą „Būtasis miestas“ apie Marijampolę, kurią dar daugelis prisimename. Tai paroda apie miesto gyvenimą prieš 30-40 metų, sovietmečiu.

„Būta, gyventa. Galima išbraukti iš savo atminties, galima džiaugtis, pasijuokt ar koneveikti – bet taip buvo. Tai buvo mūsų gyvenimas! Gal galėjai ir negyventi, bet tada nebūtų ką parodyti ir papasakoti… “ – taip apie praėjusį laikmetį kalba marijampolietis fotografas Romas Linionis, visą gyvenimą aktyviai fiksavęs miesto kaitą.

Šioms mintimis pritartų daugelis sovietmečio liudininkų. Tai svarbus Lietuvos istorijos etapas, keitęs mūsų miesto veidą. Metams bėgant šis
laikmetis keliauja užmarštin, tad naujoje virtualioje parodoje siūlome vėl pažvelgti į XX a. 8-9 dešimtmečių Marijampolės miesto paveikslą, kurį įamžino Romas Linionis.

Virtualią parodą galite apžiūrėti muziejaus Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/marijampolesmuziejus.lt/posts/2850227521721266

Arba muziejaus interneto svetainėje: http://www.marijampolesmuziejus.lt/virtualiosparodos/butasismiestas