„Kalėdinis virusas 2021“ sklinda: dalyvauk kalėdinių papuošimų konkurse!

You are currently viewing „Kalėdinis virusas 2021“ sklinda: dalyvauk kalėdinių papuošimų konkurse!

Kalėdos keliauja į Marijampolę! J. Basanavičiaus aikštėje auksu sužibo nuostabi Kalėdų eglė, nušvito įspūdinga kalėdinių eglučių alėja, įsižiebtos Kalėdų eglutės miesteliuose ir bendruomenėse, įspūdingai puošiasi namai, įstaigos ir organizacijos.

Kviečiame marijampoliečius, organizacijas, įstaigas ir bendruomenes fotografuoti savo šventiškai puoštą aplinką, kalėdines puošmenas ir dalyvauti gražiausių šventinių papuošimų konkurse „Kalėdinis virusas 2021“

Kategorijos, kuriose gali dalyvauti kalėdinės puošmenos:

  • Gražiausiai pasipuošusi įstaiga;
  • Gražiausiai papuoštas namas mieste;
  • Gražiausiai papuoštas namas kaimiškoje vietovėje;
  • Gražiausiai papuoštas daugiabutis namas;
  • Originaliausi kalėdiniai papuošimai;
  • Gražiausias verslo įmonės šventinis pasipuošimas;
  • Gražiausiai pasipuošusi bendruomenė.

Gražiausių kalėdinių papuošimų nuotrauką arba nuotraukų koliažą siųskite iki gruodžio 27 dienos (įskaitytinai) elektroniniu paštu komunikacija@marijampole.lt. nurodant – konkursui „Kalėdinis virusas 2021“.

Laiške būtina nurodyti kategoriją, į kurią pretenduojate ir kontaktinę informaciją (vardas, pavardė, įmonės ar įstaigos, organizacijos ar bendruomenės pavadinimas, kontaktinio asmens el. paštas, telefono numeris ir papuoštos vietos adresas)

Balsavimas prasidės nuo gruodžio 28 dienos, kai gautos nuotraukos bus sudėtos į virtualų nuotraukų albumą Marijampolės savivaldybės „Facebook“ paskyroje

Iš kiekvienos kategorijos bus renkama viena gražiausias kalėdines puošmenas pristatanti ir labiausiai kalėdinę nuotaiką atspindinti nuotrauka.
Laimėtojai bus renkami atsižvelgus į paspaustų „patiktukų“ („like“) skaičių ir vertinimo komisijos balsus (vienodu santykiu)

Balsuoti už Jums labiausiai patikusias nuotraukas bus galima iki sausio 3 dienos (įskaitytinai)

Konkurso nugalėtojų laukia malonios staigmenos!

Kuo daugiau šviesių kalėdinių puošmenų, tuo daugiau Kalėdų laukimo šviesos ir šventinio džiaugsmo!

Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyrius