„Surink Lietuvą“ kūrėjai svečiuojasi Marijampolėje

You are currently viewing „Surink Lietuvą“ kūrėjai svečiuojasi Marijampolėje

Susipažinkite su Lina Baubliene – projekto „Surink Lietuvą“ sumanytoja, keliaujančia per Lietuvą ir sekėjams pasakojančia apie žymiausias lankytinas vietas bei besidalinančia savo keliavimo patirtimi. Apkeliavusi jau daugumą Lietuvos miestų, Lina ketvirtadienio vakarą ir penktadienio dieną skyrė pažinčiai su Marijampole. 

Atvykimo vakaras buvo skirtas ramiam poilsiui miesto centre, vaikštant po romantiškąjį Poezijos parką, grožintis vandens, šviesos ir spalvų žaismu.  Vakarienei pasirinkta kavinė Kambarys išpildė visus keliautojų lūkesčius: nuo atsigaivinimo iki deserto. 

Šiandien Lina kelionę po miestą ir jo apylinkes pradėjo nuo turizmo informacijos centro. Ta proga supažindinome Liną į kokį miestą ji atvyko – septintą pagal dydį Lietuvoje, garsėjantį meno galerija po atviru dangumi, norus pildančiais katinais bei kitais garsiais turistiniais objektais. 

Po trumpo instruktažo Liną išlydėjome paskanauti kavos ir desertų į Senojo miesto kepyklėlė, o vėliau į Senovinių automobilių ir motociklų muziejus „Kubilkiemis”, kuriame Kęstutis pristatė viso savo gyvenimo kolekciją. Su Suvalkijos krašto istorija supažindino Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejus darbuotoja Rasa. Tai seniausias muziejus regione, pristatantis suvalkiečių gyvenimo būdą, krašto ir miesto istoriją. 

Trumpam poilsiui keliautojus nusiuntėme į Šunskus. Čia miestelio istoriją pristatė seniūnas Rimantas. Taip pat svečiai Šunskų fazanynas galėjo išvysti ir mūsų šalyje retai auginamų įvairių rūšių fazaninių paukščių šeimos porūšius, susipažinti su alpakomis Tučiu, Plučiu ir Fručiu bei hiustono voverėmis. Smagiausia dalis – Kneipo terapijos pojūčių takas su ekstremaliu ruožu – stiklo šukėmis, kurio Lina tikrai neišsigando ir be vargo jas perėjo. 

Pietums svečiai pasirinko 9 metrai skonio siūlomą meniu. Jų patiekalai puikiai tinkami maisto mėgavimuisi gamtoje, ką ir padarė svečiai – pietavo Šešupės vingyje, Marių parke įsikūrusioje poilsio zonoje. 

Taip pat Marių parke veikia aktyvios vandens pramogos: vandenlenčių parkas WakeTown Miami bei vandens batutai ZERO majami park. Svečiai aplankė ir šią vietą bei pakalbino čia dirbančius žmones. 

Kaip matome visos dienos viskam išmėginti, sužinoti ir pamatyti nepakako, todėl, Lina, lauksime tavęs sugrįžtant, kad galėtum pratęsti pažintį su Marijampole. 

Norinčius pamatyti Linos įspūdžius Marijampolėje kviečiame stebėti instagram‘o arba Facebook‘o Surink Lietuvą paskyros story‘ius.