Naktinis dviračių žygis

You are currently viewing Naktinis dviračių žygis

Europos judumo savaitė bene didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje, skatinanti visas Europos šalis diegti ir populiarinti tvarias transporto priemones bei raginanti gyventojus išbandyti alternatyvias transporto priemones automobiliui.

Galime pastebėti, kad modernėjantis pasaulis ir greitas gyvenimo tempas lemia kiekvieno mūsų polinkį rinktis mažiau aktyvų gyvenimo būdą, kuris dažnam lemia sveikatos sutrikimus, mažą fizinį aktyvumą ir netinkamų gyvenimo įpročių formavimąsi.

Atsižvelgiant į vis labiau mažėjantį žmonių fizinį aktyvumą ir kartu su juo didėjančias problemas, Europos Judumo savaitės metu Marijampolės turizmo ir verslo informacinis centras „SMART Marijampolė“ kartu su Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuras sieksime atkreipti gyventojų dėmesį į fizinio aktyvumo svarbą bei skatinsime rinktis alternatyvią keliavimo priemonę automobiliui – dviratį, kuriuo minsime net 26 kilometrus maršrutu Marijampolė-Lūginė-Šunskai-Marijampolė.

Prieš žygį pasistiprinsime gardžiais sveikuoliškais kokteliais, iš kurių pasisemsime reikalingų vitaminų dozę ir energijos. Pasistiprinę pradėsime žygį ir minsime iki Šunskų miestelio. Čia vaišinsimės sočia sriuba bei susipažinsime su Šunskų miestelio istorija, vaikščiosime refleksoterapiniu taku. Pailsėję keliausime atgal į Marijampolę.

𝐍𝐚𝐤𝐭𝐢𝐧𝐢𝐨 𝐳̌𝐲𝐠𝐢𝐨 𝐝𝐚𝐭𝐚 𝐢𝐫 𝐥𝐚𝐢𝐤𝐚𝐬: 2020-09-17, 20:00-00:00
𝐑𝐞𝐧𝐠𝐢𝐧𝐢𝐨 𝐩𝐫𝐚𝐝𝐳̌𝐢𝐚 𝐢𝐫 𝐩𝐚𝐛𝐚𝐢𝐠𝐚: J. Basanavičiaus a., Marijampolė
𝐓𝐫𝐚𝐧𝐬𝐩𝐨𝐫𝐭𝐨 𝐩𝐫𝐢𝐞𝐦𝐨𝐧𝐞̇: tvarkingas, KET atitinkantis dviratis.

𝐁𝐮̄𝐭𝐢𝐧𝐚 pasirūpinti tinkama apranga ir avalyne, vandeniu, privaloma laikytis kelių eismo taisyklių – turėti šalmą, dėvėti ryškiaspalvę liemenę su atšvaitais arba dviratį su žibintais. Nepilnamečiai privalo turėti tėvų sutikimą arba keliauti kartu su suaugusiais.

Daiktų saugumu, dviračių technine ir asmenine sveikatos būkle rūpinasi patys žygeiviai.

Maršrute gali būti tiek asfaltuotas, tiek žvyro dangos kelias, nuokalnės ir įkalnės.

Žygio metu suplanuoti 2 sustojimai: Lūginėje ir Šunskuose. Bendru sutarimu bus daromos trumpos pertraukėlės jėgoms papildyti pagal poreikį.

Kiekvienas renginio dalyvis gaus simbolines dovanėles.

𝐕𝐲𝐫𝐢𝐚𝐮𝐬𝐲𝐛𝐞̇𝐬 𝐬𝐩𝐫𝐞𝐧𝐝𝐢𝐦𝐮 𝐧𝐮𝐨 𝐫𝐮𝐠𝐬𝐞̇𝐣𝐨 𝟏 𝐝. 𝐛𝐮̄𝐭𝐢𝐧𝐚𝐬 𝐝𝐚𝐥𝐲𝐯𝐢𝐮̨ 𝐫𝐞𝐠𝐢𝐬𝐭𝐫𝐚𝐯𝐢𝐦𝐚𝐬. 𝐑𝐞𝐠𝐢𝐬𝐭𝐫𝐚𝐜𝐢𝐣𝐨𝐬 𝐟𝐨𝐫𝐦𝐚̨ 𝐫𝐚𝐬𝐢𝐭𝐞 𝐜̌𝐢𝐚: https://forms.gle/JXYjZobmPVaUXZgj6

Registracija vyksta iki 2020-09-17, 15:00.

Žygio metu turi būti laikomasi ne mažesnio kaip 1 metro atstumo tarp žygio dalyvių, išskyrus sutuoktinius, artimus giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus. Žygio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Žygyje negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia ūmūs viršutinių kvėpavimo takų lygų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.)

Renginyje bus fotografuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose, ir šios nuotraukos gali būti talpinamos viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.