Žygis ratuotiems „Judėk ir pažink“

You are currently viewing Žygis ratuotiems „Judėk ir pažink“

Europos judumo savaitės proga Marijampolės turizmo ir verslo informacinis centras „SMART Marijampolė“ kartu su Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia vaikus ir jų tėvelius į žygį ratuotiems „Judėk ir pažink“, kurio metu ne tik keliausime alternatyviomis automobiliui transporto priemonėmis, bet ir kartu su gide Jurgita geriau pažinsime Marijampolės miesto istoriją.

Žygis prasidės smagia mankštele, kurios metu pasisemsime geros nuotaikos ir energijos. Taip pat skanausime sveikuoliškus koktelius. Pasimankštinę ir pasistiprinę pradėsime žygį.

Žygio metu jaunieji dviratininkai ir paspirtukų vairuotojai galės išbandyti savo jėgas Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas organizuojamose rungtyse. Dalyviai bus suskirstyti pagal amžiaus grupes: iki 10 metų ir nuo 10 metų iki 16 metų. Dalyviai, taisyklingiausiai įvykdę paruoštas užduotėles, bus apdovanoti Lietuvos policijos dovanėlėmis Čia Jūsų lauks ir policijos bičiulis – šuniukas Amsius bei Marijampolės policijos bendruomenės pareigūnės.

Sudalyvavę smagiose rungtyse toliau tęsime žygį ir keliausime link Pašešupio parko. Žygio pabaigoje visų dalyvių lauks saldi staigmena.

Žygis vyks mieste esančiais dviračių ir pėsčiųjų takais, pristatant gyventojams mieste esančią dviračių takų infrastruktūrą, pritaikytą patogiam kasdieniniam keliavimui alternatyvioms transporto priemonėmis automobiliui, lankant žymiausius miesto turistinius objektus.

𝐙̌𝐲𝐠𝐢𝐨 𝐝𝐚𝐭𝐚 𝐢𝐫 𝐥𝐚𝐢𝐤𝐚𝐬: 2020-09-20, 12:00-15:00
𝐙̌𝐲𝐠𝐢𝐨 𝐩𝐫𝐚𝐝𝐳̌𝐢𝐚: Vytauto Didžiojo parkas
𝐙̌𝐲𝐠𝐢𝐨 𝐩𝐚𝐛𝐚𝐢𝐠𝐚: Pašešupio parkas, „Zet‘ų uolos“
𝐙̌𝐲𝐠𝐢𝐨 𝐦𝐚𝐫𝐬̌𝐫𝐮𝐭𝐚𝐬: Vytauto Didžiojo parkas, senoji Marijampolės užtvanka, Poezijos parkas, J. Basanavičiaus a., Pašešupio parkas. (3,5 km.)
𝐓𝐫𝐚𝐧s𝐩𝐨𝐫𝐭𝐨 𝐩𝐫𝐢𝐞𝐦𝐨𝐧𝐞̇: tvarkingas, KET atitinkantis dviratis.

𝐁𝐮̄𝐭𝐢𝐧𝐚 pasirūpinti tinkama apranga ir avalyne, vandeniu, privaloma laikytis kelių eismo taisyklių – turėti šalmą, dėvėti ryškiaspalvę liemenę su atšvaitais arba dviratį su žibintais. Nepilnamečiai privalo turėti tėvų sutikimą arba keliauti kartu su suaugusiais.

Daiktų saugumu, dviračių technine ir asmenine sveikatos būkle rūpinasi patys žygeiviai.

Žygio metu bus daromos trumpos pertraukėlės jėgoms papildyti.

𝐕𝐲𝐫𝐢𝐚𝐮𝐬𝐲𝐛𝐞̇𝐬 𝐬𝐩𝐫𝐞𝐧𝐝𝐢𝐦𝐮 𝐧𝐮𝐨 𝐫𝐮𝐠𝐬𝐞̇𝐣𝐨 𝟏 𝐝. 𝐛𝐮̄𝐭𝐢𝐧𝐚𝐬 𝐝𝐚𝐥𝐲𝐯𝐢𝐮̨ 𝐫𝐞𝐠𝐢𝐬𝐭𝐫𝐚𝐯𝐢𝐦𝐚𝐬. 𝐑𝐞𝐠𝐢𝐬𝐭𝐫𝐚𝐜𝐢𝐣𝐨𝐬 𝐟𝐨𝐫𝐦𝐚̨ 𝐫𝐚𝐬𝐢𝐭𝐞 𝐜̌𝐢𝐚: https://forms.gle/2WFDQhiRPACChhvL6

Registracija vyksta iki 2020-09-20, 10:00.

Žygio metu turi būti laikomasi ne mažesnio kaip 1 metro atstumo tarp žygio dalyvių, išskyrus sutuoktinius, artimus giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus. Žygio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Žygyje negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia ūmūs viršutinių kvėpavimo takų lygų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.)

Renginyje bus fotografuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose, ir šios nuotraukos gali būti talpinamos viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.