„Kino karavanas“ atvyksta į Marijampolę!

You are currently viewing „Kino karavanas“ atvyksta į Marijampolę!

Liepos 13 d., o taip pat ir liepos 20, 27 d. bei rugpjūčio 3 ir 10 d. į Marijampolę užsuks didžiausia vasaros kino ekspedicija Lietuvoje – „Kino karavanas“. Dalyvaukite, pakvieskite savo kolegas, draugus, kaimynus – leiskite „Kino karavano“ Marijampolėje vakarams tapti jaukiausiais jūsų vasaros vakarais su geru filmu!

Liepos mėnesį Marijampolėje jūsų lauks šių filmų seansai:

Liepos 13 dieną, 22 valandą – (ne)gerasis bosas

Renginio nuoroda: https://fb.me/e/2B5MIhjTf

„Vienareikšmiškas hitas tiek užsienyje, tiek namie, „Gerasis bosas“ yra vienas linksmiausių šių metų filmų“, – apie Fernando León de Aranoa juostą yra sakęs „Kino pavasario“ programos sudarytojas Andrei Tănăsescu. Charizmatiškas fabriko savininkas Blankas (Javieras Bardemas) gyvena įtampoje, nes trokšta geriausio vietinio verslo apdovanojimo. Viskas turi būti tobula! Tačiau nepriekaištingos įmonės iliuzija bliūkšta – Blankas turi susitvarkyti su kerštingu atleistu darbininku, prislėgtu vadovu ir juo pačiu susižavėjusia ambicinga praktikante.

Liepos 20 dieną, 22 valandą – smagiausias filmas apie šiuolaikybę

Renginio nuoroda: https://fb.me/e/4FPTPwYo8

Žiūroviškiausiu filmu šių metų „Kino pavasaryje“ išrinktas „Blogiausias žmogus pasaulyje“ (rež. Joachimas Trieras) – turbūt smagiausias ir tiksliausias festivalio filmas apie šiuolaikybę. Pagrindinei filmo veikėjai Džiuli tuoj trisdešimt, o jos gyvenimas – egzistencinė netvarka. Atsidūrusi kryžkelėje ji turi apsispręsti: sutikti su savo vaikino noru kurti šeimą ar leistis į naujus potyrius su netikėtai sutiktu žavingu nepažįstamuoju. O gal kai kuriems pasirinkimams jau per vėlu?

Liepos 27 dieną, 22 valandą – išskirtinė satyra „Jos vardas Prancūzija“

Renginio nuoroda: https://fb.me/e/26rXnorcw

„Įspūdinga meistro Bruno Dumont’o satyra apie Prancūziją išsiskiria subtilumu ir dosnumu. Filmas pasakoja šiuolaikinės moters istoriją, kurios centre – neužmirštamas Léa Seydoux pasirodymas“, – apie filmą sako „Kino pavasario“ programos sudarytoja Marija Fridinovaitė. Frans de Mior yra žymi žurnalistė. Ji laksto tarp televizijos studijos, tolimos karo zonos ir aktyvaus šeimos gyvenimo. Pašėlęs įžymybės pasaulis staiga apsiverčia aukštyn kojom, kai ji automobiliu partrenkia motorolerio vairuotoją. Netikėtas kasdienybės sutrikdymas priverčia viską permąstyti.

Visi „Kino karavano“ seansai – nemokami.

„Kino karavanas“ įgyvendinamas Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Kultūra“ lėšomis. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kino centras. Seansus Marijampolėje iš dalies finansuoja Marijampolės savivaldybė.