Kalėdos į Marijampolę atkeliavo: įspūdinga auksu žėrinti eglutė suminkštino net Grinčo širdį

You are currently viewing Kalėdos į Marijampolę atkeliavo: įspūdinga auksu žėrinti eglutė suminkštino net Grinčo širdį

Visi labiausiai laukiame žiemos švenčių, kai šventiniais atributais ne tik puošiame savo pačių namus, bet ir miestų viešosios erdvės nušvinta tūkstančiais lempučių, o pagrindinėse aikštėse įsižiebia įspūdingos kalėdinės eglės.

Tokia auksinė gražuolė šeštadienį papuošė Marijampolės miesto centrą. 20 metrų aukščio stilizuota aukso spalvos dekoracijomis puošta eglė aikštėje nebus vieniša. Čia, netoliese nutūpė šeši spindintys dekoraciniai rutuliai ir žėrintis foto rėmelis, kuris į naujuosius 2022-uosius metus kviečia žengti su šypsena ir gėrio bei šilumos kupinomis širdimis.

Pagrindinėje miesto aikštėje sušvitusi auksinė Kalėdų eglė, neatsitiktinai buvo papuošta auksinėmis dekoracijomis. Juk visą laiką su šiuo būdvardžiu keliamos asociacijos vertinamos teigiamai ir pozityviai. Jeigu sakome, kad žmogus turi „auksines rankas“ teigiame, kad jis yra labai darbštus. Posakis „auksinė širdis“ simbolizuoja gerumą ir dosnumą, „auksinė javapjūtė“ – derlingumą ir gausą. Būtent šias vertybes ir savybes simbolizuoja mūsų kalėdinė eglutė šiais metais.

Eglutės įžiebimo renginio metu prie eglutės susirinkusius marijampoliečius ir visus stebinčius tiesioginę eglutės įžiebimo transliaciją namuose sveikino savivaldybės meras Povilas Isoda, kuris džiaugėsi, jog su eglutės įžiebimu buvo simboliškai pradėtas gražiausių metų švenčių laukimo laikotarpis. Meras gyventojams linkėjo ramių ir jaukių artėjančių švenčių, kvietė kuo daugiau laiko skirti šeimos nariams, mylimiems žmonėms, mėgautis buvimu drauge ir kurti nepamirštamas akimirkas, kurias būtų smagu bei gera prisiminti.

Šiais metais Kalėdų eglutės įžiebimo šventė visiems dovanojo gerą nuotaiką ir netikėtumų pilną vakarą. Susirinkusiuosius stebino repuojantis Kalėdų senelis, Kalėdų stebuklą pajutęs Grinčas, įspūdingas ugnies ir lazerių šou bei dangų įvairiomis spalvomis nudažę fejerverkai.

Labai smagu, kad šiais metais galime pradžiuginti ir mažuosius marijampoliečius, kurie su Kalėdų seneliu galės susitikti J. Basanavičiaus aikštėje įsikūrusioje Kalėdų senelio rezidencijoje. Vaikučiai joje laukiami gruodžio 5, 12, 19 ir 26 dienomis nuo 12.30 val. iki 13.30 val.

Gruodžio 17-osios vakarą Poezijos parke nušvis kalėdinių eglučių alėja. Daugiau nei 60 įmonių, įstaigų, organizacijų, pavienių gyventojų čia puoš savo kurtas originalias žaliaskares, kurios šventiniu laikotarpiu džiugins praeivių akis ir spindės kaip niekad ryškiai ir spalvingai.

Taip pat visai netrukus kviesime marijampoliečius dalyvauti tradiciniame konkurse, kurio metu kaip visada lauksime jų išpuoštos gyvenamosios aplinkos ar įstaigos nuotraukų ir rinksime pačią gražiausią, originaliausią ir šventiškiausią sukurtą aplinką.

Kol laukiame šv. Kūčių ir Kalėdų bei atskubančių Naujųjų metų būkime saugūs ir sveiki, rūpinkimės savim ir artimaisiais, neškime pozityvą ir gerą nuotaiką.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius