Įspūdžiai iš tarptautinės turizmo parodos Nyderlanduose

You are currently viewing Įspūdžiai iš tarptautinės turizmo parodos Nyderlanduose

Sausio 10-14 dienomis Marijampolės turizmo ir verslo informacinis centras „SMART Marijampolė“ kartu su kolegomis iš Klaipėdos bei Klaipėdos rajono, Palangos, Plungės, Nidos, Druskininkų, dalyvavo Utrechte, Nyderlanduose vykusioje vienoje didžiausių tarptautinių turizmo parodų „Vakantiebeurs“.

Dar Lietuvos iki šiol neatradę olandai išskirtinai domėjosi lietuvišku skoniu bei keliavimo galimybėmis, įdomiais turistiniais objektais bei saugumo situacija šiame regione. O tie, kurie jau lankėsi mūsų šalyje, negailėjo gražių žodžių, maloniai džiaugėsi patirtais įspūdžiais ir žadėjo grįžti dar kartą.

Marijampolė Lietuvos žemėlapyje strategiškai geroje pozicijoje laukia svečių atvykstančių iš Lenkijos pusės bei atskrendančių į santykinai netoli esančius oro uostus. Olandus nustebino mūsų miestą puošiantys gatvės meno darbai, muziejai, architektūra, tad tikimės, kad tai bus viena iš ateities kelionės prioritetinių lankytinų vietų.

Dėkojame mūsų regiono verslams Tastik, 4 Sezonai, Jorus už produkciją, kurią pristatėme ir vaišinome parodos svečius. Olandai buvo sužavėti liofilizuota produkcija, maloniai nustebo paragavę džiovintų svirplių bei lietuviško ūkio kanapių ir moliūgų sėklų.