Į Marijampolę atskrieja devintasis Malonny simpoziumas!

You are currently viewing Į Marijampolę atskrieja devintasis Malonny simpoziumas!

Į Marijampolę rugpjūčio 15- 21 dienomis atskrieja devintasis meno ir architektūros simpoziumas Malonny!

Su nekantrumu laukiame jau kitą savaitę prasidėsiančio Malonny‘9 simpoziumo. Organizatoriai šiais metais žada nustebinti netradiciniais sprendimais, tad kviečiame stebėti sienų tapybos plenerą bei dalyvauti Malonny renginiuose:

Rugpjūčio 15 d. 20:00 val. prasidės iškilmingas Malonny‘9 atidarymo vakaras netradicinėje vietoje – Gedimino, Geležinkelio ir Stoties gatvių sankirtoje, kuri laikinai taps muzikinės įgulos „Nojo Airlines“ pakilimo taku!

Daugiau apie renginį: https://bit.ly/3dn0sb9

Rugpjūčio 16 d. 18:00 val. visi kviečiami dalyvauti ir dalintis idėjomis diskusijų forume – Malonny: minčių migracija‘9, kurio metu su garsiausiais pasaulio architektais ir šviesų dizaineriais bus kalbama apie meno ir architektūros perspektyvas Marijampolėje ir Niujorke.

Renginio vieta: Pramonės g. 1a, Marijampolė (Lispa mokykla)
Daugiau apie renginį: https://bit.ly/3PlzwWd

Rugpjūčio 18 d. 18:00 val. Artimiau susipažinti su tapybos plenero menininkais galėsite diskusijų forumo vakare – Malonny’9: vakaras su menininkais. Organizatoriai žada diskusijas apie meną, jo formą bei Marijampolėje kuriamo meno idėjas.

Renginio vieta: Pramonės g. 1a, Marijampolė (Lispa mokykla)
Daugiau apie renginį: https://bit.ly/3dhax9j

Rugpjūčio 21 d. 13:00 val. šių metų Tarptautinio meno ir architektūros simpoziumo kulminacija – Malonny‘9 sienų pristatymas „Nuo paveikslo prie paveikslo“. Nepraleiskite progos išgirsti kūrinių siunčiamą žinutę iš pačių menininkų lūpų bei susipažinti su šaunia savanorių menininkų komanda, padėjusia projekto menininkams realizuoti meno kūrinius.

Susitikimo vieta: J. Basanavičiaus aikštė, Marijampolė (prie paminklo „Tautai ir kalbai“)
Daugiau apie renginį: https://bit.ly/3QCDJWU

Renginiai nemokami ir atviri visiems miesto gyventojams bei svečiams!