Vasario 7-ąją Marijampolės turizmo ir verslo informacinio centro „SMART Marijampolė“ gimtadienis!

You are currently viewing Vasario 7-ąją Marijampolės turizmo ir verslo informacinio centro „SMART Marijampolė“ gimtadienis!

Šiandien džiugi diena, šiandien minime VšĮ Marijampolės turizmo ir verslo informacinio centro „SMART Marijampolė“ 4 metų sukaktį.

Užfiksuotos akimirkos primena, koki veiklūs ir įvairių patirčių bei užduočių metai mus lydėjo. O metai buvo kupini darbų: be miesto svečių priėmimo, informavimo įvairiais kanalais, mes taip pat kūrėme naujus maršrutus, leidome naujus ir atnaujinome senus leidinius, siekiant pristatyti Marijampolę dalyvavome turizmo parodose bei įvairių miestų „turizmo gatvėse“, organizavome viešas ekskursijas, rinkome ir teikėme informaciją žiniasklaidos partneriams, rašėme straipsnius, organizavome televizinių laidų filmavimus, įgyvendinome projektus susijusius su naujovėmis mūsų mieste, prisidėjome prie begalės Marijampolės renginių viešinimo bei rėmimo ir kita… Visko išvardinti nepavyktų, bet pasidžiaugti yra kuo!

Smagu, kad praėjusiais metais ypatingai bendradarbiavome su jaunimu, supažindinome jaunus žmones su profesinėmis galimybėmis turizmo srityje, suteikėme laikinas praktikos bei darbo vietas.

Norisi širdingai padėkoti visiems turizmo ir verslo partneriams, kurie aktyviai prisideda prie įstaigos organizuojamų veiklų, generuojamų idėjų bei išsikeltų tikslų įgyvendinimo. Kartu visada galime padaryti daugiau! Taip pat AČIŪ marijampoliečiams bei miesto svečiams, kurie su kiekvienais metais vis labiau atranda mūsų centrą ir pasinaudoja jo teikiamomis galimybėmis.

O dabar pažvelkite į dalį praėjusių veiklos metų prisiminimų.