Vaikams ir jų tėveliams skirtas orientacinis žaidimas „Istorijos skanėstai“

You are currently viewing Vaikams ir jų tėveliams skirtas orientacinis žaidimas „Istorijos skanėstai“
Tarptautinės vaikų gynimo dienos bei Tėčių dienos proga kviečiame visus mažus ir didelius dalyvauti orientaciniame žaidime „Istorijos skanėstai“.
 
Suburkite komandą iki 4 asmenų ir registruokitės žaidimui! Komandos nariais gali būti tėčiai, mamos, sesės, broliai, tetos, dėdės ar kiti mylimiausi Jūsų šeimos nariai. Komandos sudėtyje būtinai turi būti nors 1 vaikas.
 
Žaidimo dalyvių lauks nesudėtingi, žaismingi ir vaikiški klausimai apie Marijampolės miestą ir mįslės keturgyslės! Žaidimo metu svarbus Jūsų dėmesys ir greita orientacija į teisingą atsakymą.
 
Daugiausiai teisingų atsakymų surinkusi ir greičiausiai grįžusi komanda bus apdovanota prizais. Kitiems dalyviams atiteks saldūs paguodos prizai.
 
Orientacinio žaidimo trukmė – 45 minutės.
 
Susitinkame jau šį šeštadienį, 10:00, Poezijos parke, šalia skulptūros „Šešupė“ esančio fontano ir pasileiskime į smagų nuotykį!
 
Dalyvauti orientaciniame žaidime galima tik su išankstine registracija. Registracija vykdoma el.p. marijampoletic@gmail.com. Registruojantis nurodykite dalyvių vardus, pavardes bei komandos pavadinimą.
 
Žaidimo metu bus fotografuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose, kurios gali būti paskelbtos įvairiose medijos priemonėse.
 
Dalyvių skaičius bus ribojamas pagal tuo metu galiojančius Lietuvos Respublikos Vyriausybės nurodymus.