Pasaulinę turizmo dieną Marijampolėje pristatyti septyni stebuklingi grafienės katinai

You are currently viewing Pasaulinę turizmo dieną Marijampolėje pristatyti septyni stebuklingi grafienės katinai

🎊Pasaulinę turizmo dieną sveikiname visus, kurie mėgsta keliauti, pamatyti, patirti, pažinti, drąsiai dalinasi savo patirtimi ar maloniai priima kiekvieną atvykusį svečią. 😊

🎊Šia proga pristatome naujieną!⬇️

🔹Iki šiol  Marijampolės miesto svečių ir gyventojų norus pildė trys vandeniu žaidžiančios grafienės Pranciškos Butlerienės katės, jaukiai įsikūrusios mažame kiemelyje miesto širdyje.

🔹Nuo dabar Marijampolėje apsigyveno dar septyni stebuklingi grafienės katinai, kurie plačiai išsislapstė įvairiose miesto vietose. Šie katinai taip pat stebuklingi – juos radusiems padeda išpildyti svajones, pasiekti savo tikslų. Tik paprašykite katinėlio, ir jis padės patikėti savimi, teisingai pasirinkti, o galbūt atrasti savyje dar nepažintų savybių.🙏

👋Kviečiame susipažinti su naujaisiais miesto gyventojais!

✨𝐼̨𝑘𝑣𝑒̇𝑝𝑖𝑚𝑜 katinas🐈 – suteiks kūrybinio įkvėpimo, naujų idėjų darbams bei motyvacijos veikti. (Poezijos parkas)

💕𝑅𝑜𝑚𝑎𝑛𝑡𝑖𝑘𝑜𝑠 katinas🐈  – pagelbės ieškantiems gyvenime žmogaus arba jausmo. (Kauno g.)

👑𝑆𝑘𝑎𝑙𝑠𝑜𝑠 katinas🐈 – padės aprūpinti šeimą bei kitus artimus žmones gausa ilgam. (Pašešupio parkas)

🤩𝑁𝑢𝑜𝑡𝑦𝑘𝑖𝑢̨ katinas🐈 –  padrąsins leistis į kelionę ir tyrinėti dar neatrastas, kvapą gniaužiančias vietas, suteiks atvirumo, ekstremalių pojūčių ar spontaniškumo galimybių. (Stoties g.)

😎𝑉𝑒𝑟𝑠𝑙𝑢𝑚𝑜 katinas🐈 – paskatins imtis naujų veiklų, suteiks pasitikėjimo savimi, atvirumo, vidinės kontrolės bei laiko planavimo įgūdžių.  (P. Armino g., Kvietiškio dvaro teritorija)

🔃𝑃𝑎𝑠𝑖𝑟𝑖𝑛𝑘𝑖𝑚𝑢̨ katinas🐈 – padės pasirinkti tinkamą kelią net ir klaidžiausioje gyvenimo kryžkelėje. (Geležinkelio ir P. Armino gatvių sankirta)

⚖️𝑇𝑒𝑖𝑠𝑖𝑛𝑔𝑢𝑚𝑜 katinas🐈  – padės sustiprinti savo vidines vertybes, jų  neišduoti ir priimti teisingus gyvenimo sprendimus. (P. Vaičaičio g.)

Kviečiame leistis į kelionę po Marijampolės miestą ir surasti visus septynis stebuklingus katinus!