Marijampolė pristatyta tarptautinėje turizmo parodoje ADVENTUR 2024

You are currently viewing Marijampolė pristatyta tarptautinėje turizmo parodoje ADVENTUR 2024

Sausio 26-28 dienomis Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, jau 11-ąjį kartą vyko tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR 2024.

Tradiciškai parodoje dalyvavome ir mes Marijampolės turizmo ir verslo informacinis centras „SMART Marijampolė“ kartu su kolegomis iš Šakių, Kazlų Rūdos, Vilkaviškio bei Kalvarijos nuo pat penktadienio kvietėme vilniečius ir miesto svečius aplankyti Suvalkijos regioną.

Kiekvienais metais vieninga Suvalkija išsiskiria savo stendu, šiais metais mūsų regiono stendas paruoštas futurizmo tematika, o ateities regiono viziją sukurti padėjo šių dienų aktualija – dirbtinis intelektas. „Susitikime ateities Suvalkijoje!“ – tokiu šūkiu 2024 metais Suvalkijos regionas kvietė parodos lankytojus pasisvečiuoti.

Galimos ateities stende netrūko pramogų. Parodos lankytojus kvietėme ne tik pasidairyti po Marijampolę užsidėjus virtualios realybės akinius, bet ir siūlėme paragauti ateities maistu tituluojamų džiovintų svirplių. Dėkojame Marijampolės verslininkams MB „Tastik“ už galimybę svečius pavaišinti įvairius įspūdžius ragavusiems sukėlusiais svirpliais.

Turizmo parodoje mūsų stendą aplankė daug norinčių keliauti ir pažinti būtent Suvalkijos kraštą. Marijampolė lankytojus nustebino lankytinų objektų gausa bei degustacijomis. Būsimi keliautojai domėjosi miesto istorija, ekskursijomis, krašto dvarais, išskirtiniais muziejais, gatvės menu, vykstančiomis degustacijomis bei pažintiniais takais. Taip pat dažnas lankytojas teiravosi išskirtinių apgyvendinimo įstaigų, kaimo turizmo sodybų.