Laikas prisiminti AUKSO AMŽIŲ Marijampolėje | Europos paveldo dienos’21

You are currently viewing Laikas prisiminti AUKSO AMŽIŲ Marijampolėje | Europos paveldo dienos’21

 

Europos paveldo dienų‘21 proga VšĮ Marijampolės turizmo ir verslo informacinis centras „SMART Marijampolė“ kartu su Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejumi kviečia miesto svečius ir gyventojus pajusti miesto kultūrą, vyravusią 4-ojo praėjusio amžiaus dešimtmetyje, dar kitaip vadinamame „aukso amžiumi“.

Šis laikotarpis paliko ryškius pėdsakus, susijusius su kultūros paveldo pastatais, gatvėmis bei to laikmečio asmenybėmis, tradicijomis.

Ekskursijos metu miesto svečiams ir gyventojams bus pristatomi A. Bulotos ir jo šeimos namai, turgaus halė, senosios rotušės pastatas bei kiti svarbūs 4-jo dešimtmečio pastatai.

Ekskursijos metu susipažinsite ir su žymiomis to laikmečio asmenybėmis, išgirsite įdomių pasakojimų apie jas bei jų puoselėtas tradicijas.

Data: rugsėjo 24 d.
Laikas: 16.30 val.
Pradžia: A. Bulotų šeimos namai

Dalyvauti ekskursijoje galima tik su išankstine registracija.

Registracija vykdoma el. paštu turizmas@smartmarijampole.lt arba telefonu 864223003 (d.d. 8.00-17.00)

Registruojantis el. paštu nurodykite dalyvaujančio asmens (ar asmenų) vardą, pavardę bei telefono numerį.

Dalyvių skaičius bus ribojamas pagal tuo metu galiojančius Lietuvos Respublikos Vyriausybės nurodymus.

Ekskursijos metu rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, jei neišlaikomas 2 metrų atstumas, tarp dalyvių, išskyrus sutuoktinius, artimus giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus.

Ekskursijoje negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia ūmūs viršutinių kvėpavimo takų lygų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.)

Renginyje bus fotografuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose, ir šios nuotraukos gali būti talpinamos viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.