„Kinas ant ratų“ subūrė marijampoliečius į Sasnavos aerodromą

You are currently viewing „Kinas ant ratų“ subūrė marijampoliečius į Sasnavos aerodromą

Gegužės 12 dieną asociacija „Jaunimo laisvalaikis“ ir VšĮ Marijampolės telekinas sukvietė visus kino entuziastus į neeilinį kino filmų vakarą po atviru dangumi.

Filmų vakaras vyko „Drive in“ principu, atsiradusiu dar antrojo pasaulinio karo laikotarpiu. Tai kino platforma, kurioje žiūrovai atvyksta automobiliais dideliame plote, kurio gale įrengtas ekranas. Garsas transliuojamas FM bangomis, kurios užtikrina garso kokybę, nepaisant to, kokiu atstumu nutolstama nuo ekrano.

Filmų vakaro metu žiūrovai galėjo stebėti du filmus – filmą visai šeimai „Augintiniai susivienija“ ir lietuvišką filmą „Tobulas pasimatymas“. Abu filmai buvo rodomi lietuvių kalba. „Visi mes išgyvename mums neįprastą laikotarpį, tačiau svarbu nepamiršti mūsų pagrindinių vertybių – rodyti kokybiškus filmus, kurių mūsų bendruomenė yra pasiilgusi. To įrodymas – daugiau nei šimto automobilių sulaukusi Sasnavos aerodromo aikštė“ – teigė VšĮ Marijampolės telekinas laikinai einanti direktorės pareigas Aušrinė Šimaitienė.

„Kinas ant ratų“ dar kartą parodė, jog mūsų miesto gyventojams norisi renginių net ir karantino metu. Renginys sulaukė didžiulio susidomėjimo, buvo smagu ne tik žiūrovams, bet ir mums – organizatoriams. Mūsų jaunatviškas veržlumas ir kūrybiškumas su Marijampolės telekino patirtimi sukūrė žmonėms dar vieną nepamirštamą renginį, kurį norėtųsi kartoti“ – neslėpė džiaugsmo asociacijos „Jaunimas YRA“ prezidentė Raimonda Bogužaitė.

„Kinas ant ratų“ subūrė ne tik kinui neabejingus žmones, bet ir tuos, kurie mėgsta laisvalaikį leisti turiningai. Organizatoriai nori padėkoti visiems dalyvavusiems šiame renginyje ir tikisi, jog panašaus tipo renginiai dar ne vieną kartą džiugins miesto gyventojus: „Vakar jums plojome, o šiandien kiekvienam iš Jūsų tariame nuoširdų AČIŪ! Tik Jūsų dėka mes galime tobulėti!“

Organizatorių informacija