Į Marijampolės Poezijos parką atvyksta KINO KARAVANAS

You are currently viewing Į Marijampolės Poezijos parką atvyksta KINO KARAVANAS

Nemokamu kinu po žvaigždėtu dangumi miesto svečiai ir marijampoliečiai galės mėgautis du liepos ir du rugpjūčio vakarus. Visi filmai bus rodomi Marijampolės Poezijos parke (Vilkaviškio g. 2, Marijampolė).

LIEPOS 19 D.

22:00 val. Filmas: ,,Reisas‘‘ (rež. Rimantas Oičenka, 2022, Lietuva, 25 min, N-7). Filmą pristatys jo režisierius R. Oičenka.
Trumpai apie filmą: nuo Lietuvos SSR tūkstančius kilometrų nutolusi laivo ,,Nemunėlis‘‘ įgula ir paskui žvejus slenkantis geležinės uždangos šešėlis.

22:30 val. Filmas: ,,Begalybė‘‘ (rež. Emanuele Crialese, 2022, Italija, Prancūzija, 97 min, N-13, subtitrai lietuvių k.)
Trumpai apie filmą: didžiausio ekrano vertas derinys – kerinti Penelopė Cruz ir jos vedami šokių bei muzikos inkliuzai, itališkos popklasikos energija ir nostalgiją kelianti Italija.

Daugiau informacijos: https://fb.me/e/1ijGu2kMC

LIEPOS 26 D.

22:00 val. Filmas: ,,Po saulės‘‘ (rež. Charlotte Wells, 2022, Jungtinė Karalystė, JAV, 101 min, N-13, Prancūzija, subtitrai lietuvių k.)
Trumpai apie filmą: daugybę apdovanojimų susišlavusi drama su ,,Oskarui‘‘ nominuotu Paulu Mescaliu, kurioje Sofi prisimena paskutines atostogas su tėčiu.

Daugiau informacijos: https://fb.me/e/Guhfzc4Q

RUGPJŪČIO 2 D.

21:30 val. Filmas: ,,Metas išeiti‘‘ (rež. Park Chan-wook, 2022, Pietų Korėja, 138 min N-13, subtitrai lietuvių k.)
Trumpai apie filmą: Kanų kino festivalyje už geriausią režisūrą apdovanotas Park Chan-wooko filmas, kurio centre – savo vyro žmogžudyste įtariama fatališka moteris, aplink pirštą vyniojanti ir žiūrovus, ir detektyvą.

Daugiau informacijos: https://fb.me/e/4mPgiQWm4

RUGPJŪČIO 9 D.

19:00 val. Filmas: ,,Paskutinis šokis‘‘ (rež. Delphine Lehericey, Šveicarija, Belgija, 84 min, N-13, subtitrai lietuvių k.)
Trumpai apie filmą: šviesi komedija apie spalvingą senatvę ir begalinį gyvenimo džiaugsmą: žmonos netekęs vyras tęsia neįgyvendintą jos svajonę sudalyvauti moderniame spektaklyje.

21:00 val. Filmas: ,,Aštuoni kalnai‘‘ (rež. Charlotte Vandermeersch, Felix van Groeningen, 2022, Italija, Belgija, Prancūzija, 147 min, N-13, subtitrai lietuvių k.)
Trumpai apie filmą: daugiausiai žiūrovų simpatijų pelnęs šių metų KINO PAVASARIO filmas – kvapą gniaužiantys kalnai, neblėstanti draugystė ir dar kartą kalnai.

Daugiau informacijos: https://fb.me/e/31jWy7s7f