„Atviros dienos kaime“ – kas laukia Marijampolės savivaldybėje?

You are currently viewing „Atviros dienos kaime“ – kas laukia Marijampolės savivaldybėje?

„Atviros dienos kaime“ vyksta jau septintus metus iš eilės! Ši iniciatyva metai iš metų suburia sodybas, ūkius, muziejus, dvarus, bendruomenių centrus ir kitus įdomius objektus, kuomet šie atveria savo duris lankytojams bei siūlo ypatingas paslaugas ir pramogas kaime.

Šiais metais „Atviros dienos kaime“ vyks gegužės 17-19 dienomis. Šioje akcijoje dalyvauja ir 3 dalyviai iš Marijampolės savivaldybės: rezidencija „Grįžulo ratai“, svirplių augintojai „Tastik“ bei sodyba ir poilsio erdvė „Po beržais“. Kviečiame pasinaudoti proga ir juos aplankyti!

Rezidencija „Grįžulo ratai“

Gegužės 17 ir 19 dienomis 10-20 valandomis rezidencijoje „Grįžulo ratai“ parodų lankymas. Mūsų sodybos vidaus erdvėse Jūs galėsite susipažinti su fotomeninkės Domininkos Živelienės fotografijų paroda „Pro atkeltus vartus“, o lauko galerijoje su tautodailininko Miko Varakino medžio raižiniais „Mediniai rankraščiai“. Lankymas nemokamas.

Gegužės 17d.12-15 valandomis kviečiame į edukacinį užsiėmimą „Geometrinė drožyba“, kurį ves prityręs drožėjas Sigitas Mockus. Lankytojai susipažins su geometrine drožyba drožiant verpstes. Norintieji galės įsigyti medžio drožinių. Edukacija nemokama. Būtina išankstinė registracija tel. 860093796.

Gegužės 19 d. 12-15 val. siūlome specialų pietų meniu iš trijų patiekalų „Sūduvių valgiai“. Virtuvės šefė Danguolė Aleknavičienė gamins ne tik šio krašto mėgiamus patiekalus. Jūs turėsite galimybę paragauti LRT kulinarijos laidoje „Samčių kovos“ gamintus buliakopusčius.
Užsisakiusiems iš anksto bus taikoma nuolaida.

Išankstinė registracija telefonu +37060093796 būtina.

TASTIK svirpliai

Aktyviausia ir daugiausia dalyvių į edukacinius renginius pritraukianti svirplių perdirbimo ir gamybos įmonė TASTIK pasidalins per keletą metų sukaupta unikalia patirtimi – sužinosite, ką reiškia auginti svirplius, kodėl verta juos valgyti ir kaip tai puikiai dera su kasdieniais maisto produktais, kuriuos esame įpratę valgyti. Žinoma, edukacijos metu ne tik sužinosite, bet ir ragausite!

Edukacijos trukmė – 2 valandos. Edukacijos organizuojamos grupėm
Lankytojai priimami gegužės 17-19 dienomis nuo 10 val. iki 18 val.

Rekomenduojama pasiskambinti prieš atvykstant tel. +37067814299.

Sodyba ir poilsio erdvė „Po beržais“

Sodyba „Po beržais“ kviečia visus atvykti ir mėgautis puikiu laiku, pasitiesti pledukus ir pasidaryti pikniką šioje nuostabioje sodyboje. Šalia vaikščios alpakos, o vaikai galės ne tik pasidžiaugti šiuo unikaliu gyvūnu, bet ir pajodinėti poniais. Visi turės galimybę išbandyti vandens pramogas su vandens dviračiais, irklentėmis ar baidarėmis ar tiesiog pažaisti tinklinį. Šeimininkai pasirūpins šilta arbata ir skanėstais, o taip pat netruks prizų, kurie padės jums sukurti dar daugiau įsimintinų akimirkų.

Lankytojai laukiami gegužės 18 d. nuo 11-21 val.
Išankstinė registracija telefonu +37060411071 būtina.

Daugiau informacijos ir visus akcijos dalyvius galite rasti čia: https://www.atostogoskaime.lt/atviros-dienos-kaime

„Atviros dienos kaime“ leidinius rasite Marijampolės turizmo ir verslo informaciniame centre „SMART Marijampolė“ (Vytauto g. 17, Marijampolė) arba viešbutyje „Mercure“ esančiame informaciniame stende (J. Basanavičiaus a. 8, Marijampolė)