+370 642 23003 marijampoletic@gmail.com II-V 8:00-17:00 , VI 10:00-14:00. Pietų pertrauka II-V 12:00-13:00

Naujienos

Kas vyksta?

1 naujienų atvaizdavimo būdas

Turėsite ilgąjį savaitgalį? Puiku! Atvykite į Marijampolę! Žolinių dieną Jūsų lauksime nuo 10:00 iki 14:00 val. Užsukite pas mus ir sužinokite kuo mūsų miestas toks

Skaityti daugiau

Liepos 26-27 dieną nedirbsime.

Marijampolės turizmo informacijos centras liepos 26-27 dienomis nedirbs. Dalyvaujame Jūros šventėje, Klaipėdoje, kurioje pristatome savo miesto turistinius objektus! Magnetukus “Surink Lietuvą” įsigyti galite viešbučio “Mercure”

Skaityti daugiau
Paroda „Lietuva, Tėvyne mūsų"

Paroda „Lietuva, Tėvyne mūsų”

Vasario 16-ąją 11 val. Marijampolės kraštotyros muziejaus „Saulėračio” galerijoje vyks parodos „Lietuva, Tėvyne mūsų”, skirtos nepriklausomybės kovų atminimo metams ir kūrėjams savanoriams, atidarymas.

Skaityti daugiau
16 netikėtų žvilgsnių į praeitį

16 netikėtų žvilgsnių į praeitį

Ar žinojote, kad net 6 Nepriklausomybės akto signatarai kilę iš Suvalkijos? Suvalkijos kraštas – tautinio atgimimo lopšys. Čia augo, mokėsi ir gyveno daug žymių ir nusipelniusių mūsų kraštui asmenybių.

Skaityti daugiau
Startuoja projektas #LietuvosDNR

Startuoja projektas #LietuvosDNR

„Internetas ar baletas?“, „Barokas ar pankrokas?“ – tai tik keli projekto #LietuvosDNR klausimai, kuriais bus bandoma atkreipti Lietuvos gyventojų dėmesį ir pakviesti juos prisidėti prie kuriamo mūsų šalies pristatymo užsienyje.

Skaityti daugiau

2 naujienų atvaizdavimo būdas

Turėsite ilgąjį savaitgalį? Puiku! Atvykite …

Read More