Suorganizuota pirmoji ekskursija ukrainiečiams Marijampolėje

You are currently viewing Suorganizuota pirmoji ekskursija ukrainiečiams Marijampolėje

 

Į šią ekskursiją ukrainiečius pakviesti norėjome jau kurį laiką, tačiau stiprūs vėjai ir nepalankus oras vis vertė nukelti vėlesniam laikui.

Vakar susirinkus gausiam būriui ukrainiečių pamatėme, jog buvo verta palaukti, saulė džiuginusi visą dieną, vakarop, taip pat apšvietė Marijampolės pažinimo kelią ir neleido dalyviams sušalti.

Mažiesiems ekskursijos dalyviams labiausiai patiko spalvų pilna miesto portretų galerija bei didingi meno ir architektūros simpoziumo MALONNY piešiniai. Tuo tarpu, vyresniesiems daugiausiai šypsenų kėlė istorija apie P. Butlerienės ir Laisvės gatvių kampe stovintį pastatą, kurio fasadą puošia-buteliai.

Ekskursijos pabaigoje minutėlei stabtelėjome pasidalinti mintimis ir emocijomis. Dalyviai šypsodamiesi dėkojo už tai, kad šiuo sunkiu laikotarpiu, bent ekskursijos metu, jie galėjo trumpam užsimiršti.

Nuoširdžiai dėkojame Algiui Vaškevičiui, jog sutiko skirti savo laiką ir svetingai supažindinti mūsų miesto svečius ukrainiečius su Marijampole.

Norime padėkoti ir Marijampolės kultūros centro direktorei, kuri maloniai sutiko ekskursijos dalyviams aprodyti svarbiausias centro erdves. Taip pat tariame ačiū visiems padėjusiems skleisti žinią apie vyksiančią ekskursiją.

Ši ekskursija ukrainiečiams Marijampolėje pirmoji, bet tikime, jog greitu metu pavyks suorganizuoti ir antrąją!