Sukurkime romantišką kalėdinių eglučių alėją Poezijos parke!

You are currently viewing Sukurkime romantišką kalėdinių eglučių alėją Poezijos parke!

Artėja gražiausios metų šventės – Kalėdos. Marijampolei šių metų didžiųjų švenčių sutiktuvės ypatingos – Sūduvos sostinė švenčia savo 230-ąjį gimtadienį.
„Ar prisimenate, kokią nuostabią kalėdinių eglučių alėją kartu sukūrėme pernai? Kviečiame ir šiemet papuošti Marijampolę romantiška eglučių alėja! Tikiu, kad šį kartą ji bus dar įspūdingesnė, nes jau pasirūpinome, kad Poezijos parkas būtų išpuoštas kalėdinėmis girliandomis ir visus eglučių lankytojus pasitiktų skambanti kalėdinė muzika“, – drauge kurti romantišką kalėdinių žaliaskarių alėją kviečia Marijampolės savivaldybės mero patarėja Agnė Pavelčikienė.

Kviečiame įstaigas, įmones, organizacijas, bendruomenes ir visus marijampoliečius aktyviai prisidėti prie šios gražios jau antrus metus vykstančios iniciatyvos. Pernai mes visi kartu įrodėme – mes mokame laukti gražiausių metų švenčių, mylėti ir puošti savo miestą. Jūsų sukurtos žėrinčios eglutės džiugino ne tik marijampoliečius, bet ir į Marijampolę pasigrožėti nuostabia eglučių alėja atvykusius svečius, ir kartu tai buvo eglutę papuošusios įstaigos ar įmonės reklama.

Ką reikia žinoti?

Eglutės gali būti tikros ir stilizuotos, iki 170 cm aukščio, puoštos tradiciniais ar sukurtais žaisliukais su miestą ar Jūsų veiklą simbolizuojančiais ženklais.
Jums reikia turėti eglutės apšvietimui reikalingas elektrines girliandas, kurios būtų išskirtinai tinkamos lauko apšvietimui.
Turėsite pasirūpinti, kad eglutės tvirtai stovėtų ir kad joks vėjas nebūtų joms baisus.
Savivaldybės atstovai pasirūpins, kad Jūsų Poezijos parke papuoštos eglutės būtų saugios, suptų smagi aplinka ir eglučių girliandos žibėtų. Šiemet Poezijos parke atsiras ir specialūs papuošimai bei skambės kalėdinė muzika.
Jūsų sukurtos ir papuoštos eglutės Poezijos parke bus statomos gruodžio 16 d. nuo 8.00 val. iki 15.00 val.
Gruodžio 16 d. 16.00 val. visi kartu rinksimės į kalėdinių eglučių alėjos atidarymą ir pakviesime visus pasitinkant gražiausias metų šventes Marijampolėje grožėtis romantiškiausia originalių ir spindinčių žaliaskarių alėja!

Jau laukiate Kalėdų ir norite, kad Poezijos parką puoštų ir Jūsų sukurta eglutė?
Registruokitės iki gruodžio 9 d. ir kartu sukurkime romantišką kalėdinę nuotaiką Poezijos parke.

Registracijos nuoroda – https://bit.ly/3fTHVVw

Kyla klausimų? Rašykite Marijampolės savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus specialistams komunikacija@marijampole.lt arba skambinkite tel.: (8 343) 90 087, +370 616 96 052.

Tęskime gražią tradiciją!

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius