Rugpjūčio renginiai Marijampolėje „Vasaros akvarelės 2023“

You are currently viewing Rugpjūčio renginiai Marijampolėje „Vasaros akvarelės 2023“

Suvalkijos (Sūduvos) sostinė – Marijampolė kviečia atvykti į svečius ir dalyvauti rugpjūčio mėnesio renginiuose, kurių paruošta išties daug!

Rugpjūtį Marijampolės Poezijos parke tęsis Kino karavanas. Po atviru dangumi du mėnesio vakarus bus galima mėgautis išskirtinių filmų peržiūromis. Pasileisti plaukus pakvies rugpjūčio 12 dieną vyksiantis Jaunimo festivalis su populiariomis muzikos grupėmis, tokiomis kaip: GJan, 2 Kvėpavimas, Alekna ir Otreya bei kiti. O mėgstantys bliuzą galės pasimėgauti juo Šunskuose, kur su trenksmu vyks penktasis tarptautinis festivalis „Suvalkų bliuzo aidas Lietuvoje“.

Marijampolėje vasarą pakvies užbaigti jau tradiciniu tapęs, dešimtąjį kartą vyksiantis, klasikinės ir džiazo muzikos festivalis „Marijampolė Music Park“. Festivalio programoje pasirodys Viktorija Miškūnaitė (sopranas), aktorius Ainis Storpirštis, elektroninės muzikos kūrėjas Leonas Somovas bei kiti atlikėjai. Festivalis vyks rugpjūčio 18-30 dienomis. Laukia ne tik nuostabūs koncertai bet ir knygos pristatymas!

Pasižymėkite savo kalendoriuose šiuos rugpjūčio renginius, kurie neabejotinai Jūsų viešnagę Marijampolėje padarys nepamirštama!