Pirmą gruodžio šeštadienį Marijampolėje nušvis Kalėdų eglė

You are currently viewing Pirmą gruodžio šeštadienį Marijampolėje nušvis Kalėdų eglė

Skirtingai nei pernai, šiais metais Grinčui Kalėdų pavogti nepavyks, pranešama, kad eglutės įžiebimo šventė Marijampolėje bus.

Jau pirmąjį žiemos šeštadienį, gruodžio 4 dieną, 17 valandą Marijampolės miesto širdyje, J. Basanavičiaus aikštėje, bus įžiebta Kalėdų eglė.

Šventės metu skambės muzika, nustebins ugnies šou, mažųjų pradžiuginti atvyks Kalėdų senelis, veiks karuselė, maltiečiai vaišins karšta sriuba, danguje sušvis fejerverkai, galiausiai, šventę vainikuos Kalėdų eglės įžiebimas.

Be to, nuo 11.00 iki 19.00 val. J. Basanavičiaus aikštėje lankytojų lauks šurmuliuojanti kalėdinė mugė, kurioje bus galima rasti įvairių smulkmenėlių ar dovanėlių artėjančioms šventėms.

Vis dėl to, primename, kad dėl pandemijos renginio dalyvių skaičius negalės viršyti 500 žmonių, todėl prie pat eglutės bus prašomi prieiti mažieji su savo tėveliais ir neįgalieji.

Visų mažųjų marijampoliečių ir svečių džiaugsmui J. Basanavičiaus aikštėje įsikurs Kalėdų senelio rezidencija ir veiks kalėdinis paštas. Įžiebus eglutę Kalėdų senelis savo rezidencijoje lankysis kiekvieną sekmadienį (gruodžio 5, 12, 19 ir 26 d.) nuo 12:30 iki 13:30 val.

Vardan visų saugumo, rekomenduojame likti namuose ir stebėti šventę tiesiogiai Marijampolės savivaldybės paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“.