Pajusk miesto kultūrą

You are currently viewing Pajusk miesto kultūrą

Karantino laikotarpiu pasitelkę informacines technologijas kartu su Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejaus darbuotojais generavome idėjas rudens laikotarpiui bei teikėme paraišką Kultūros paveldo departamentui prie kultūros ministerijos. Pateiktoje paraiškoje išdėstėme savo sumanymus, apimančius naujų traukos objektų bei paslaugų atsiradimą Marijampolėje. 

Su džiaugsmu pranešame, kad iš 121 projektinės paraiškos, dalinai finansuotos net 65 projektinės paraiškos, tarp kurių ir VšĮ Marijampolės turizmo ir verslo informacinio centro „SMART Marijampolė“ projektinė paraiška pavadinimu „𝑷𝒂𝒋𝒖𝒔𝒌 𝒎𝒊𝒆𝒔𝒕𝒐 𝒌𝒖𝒍𝒕𝒖̄𝒓𝒂̨“. 

Nekantriai laukiame rugsėjo 18 dienos, kai Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejus atvers Bulotos šeimos namą ir pristatys visuomenei jame planuojamas veiklas. Be to, kartu su Namų restoranas ruošiame naujieną – edukacinę programą, kurios metu miesto svečiai ir gyventojai galės paragauti aukso amžiaus laikotarpiui priskiriamų patiekalų. 

O kol kas vyksta pasiruošimo darbai, renkami skaniausi ir įdomiausi 4-ojo dešimtmečio virtuvės receptai, kad rudens laikotarpis būtų įdomus ir ne toks niūrus.