Marijampolė kvies į išskirtinę tautodailės ir amatų prekybinę mugę vasaros sezono uždarymo šventės metu

You are currently viewing Marijampolė kvies į išskirtinę tautodailės ir amatų prekybinę mugę vasaros sezono uždarymo šventės metu

Rugpjūčio 29 d. Marijampolėje, J. Basanavičiaus aikštėje vyks vasaros sezono uždarymo šventė, kurios metu tradiciškai veiks ir tautodailės, bei amatų prekybinė mugė! Šiemet mugės darbo laikas nuo 10.00 iki 17.00 val.

Šiais metais tradiciškai visus džiugins ir savo darbus pristatys J. Basanavičiaus aikštėje įsikūrę tautodailininkai, ir amatininkai pristatysiantys originalumu ir išskirtinumu dvelkiančius kūrinius, produktus – rankų darbo ir meno kūrinius: vilnos gaminius; juvelyrinius dirbinius – papuošalus; aksesuarus iš odos; dirbinius iš keramikos, stiklo ir medžio; iš vytelių pintus krepšius ir kt.

Prekybinėje mugėje taip pat dalyvaus ir Lietuvos tautinio ir kulinarinio paveldo atstovai su maisto produktais, ir įvairiais kulinariniais šedevrais: namine duona, šviežia ir rūkyta mėsa, šimtalapiais, paragauti galėsite Gruziniškos duonos Chačapuri ir šviežios rūkytos žuvies, kuri bus rūkoma čia pat renginio metu ir kitais išskirtiniais gaminiais. 

Mugėje taip pat yra dalyvių iš kaimyninių šalių: svečiai iš Latvijos pristatys savo rankų darbo naminį sūrį ir kitus nuostabius gaminius.

Renginio metu Savo veiklas pristatys ir pasirodymus surengs vietiniai, pilietiški Marijampolės aktyvistai: VšĮ Šūnų dresūros mokykla “Komanda” pristatys savo veiklą su įvairius triukus, užduotis ir veiksmus atliekančiais keturkojais augintiniais; Marijampolės gyvūnų mylėtojų asociacija (MGMA) su savo veiklos pristatymu ir namų ieškančiais augintiniais; ir Suvalkijos šaulių 4-oji rinktinė kuri vasaros sezono uždarymo šventės metu turės savo palapinę, kurioje pristatys Suvalkijos šaulių rinktinės veiklą, eksponuos ginkluotę, bei įrengs „AIRSOFT” šaudyklą!

Mažuosius mūsų renginio dalyvius džiugins pramogų parkas kuriame bus gausu įvairių atrakcijonų ir kt. pramogų.

Būtinai užsukite į Vasaros sezono uždarymo šventę, kurioje vyks miesto šventės kermošius, pažadame nepasigailėsite!

Šventės organizatoriai MyFest.LT