Turizmo sezonas įsibėgėja!

You are currently viewing Turizmo sezonas įsibėgėja!

Turizmo sezono pradžia šiais metais dėl šalyje vykusio karantino prasidėjo gerokai vėliau nei įprastai, tačiau matome, kad Jūsų noras keliauti per šį laikotarpį niekur nedingo, o kaip tik sustiprėjo ir paskatino domėtis Lietuvos gražiausiomis vietovėmis. 

Kasdien sulaukiame vis daugiau Jūsų skambučių, elektroninių laiškų su užklausomis dėl apsilankymų mūsų mieste ir apylinkėse bei gido paslaugų. Gera sutikti mieste gidus su didelėmis turistų grupėmis, tarp kurių ir vaikai, ir suaugusieji, atvykę ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių. Birželio mėnesį mūsų gidai jau turėjo 12 ekskursijų, kuriose dalyvavo 308 asmenys iš Smalininkų, Lazdijų, Panevėžio, Vilniaus, Kelmės, Kazlų Rūdos bei kitų Lietuvos miestų. Taip pat svečiavosi asmenys iš Latvijos ir Vokietijos. 

Turizmo informacijos centro durys taip pat plačiai atvertos ir laukia lankytojų. Malonu, kad jų kasdien vis daugėja ir galime su Jumis pabendrauti, patarti ir rekomenduoti ką aplankyti, kur nuvykti pagal Jūsų poreikius. Džiaugiamės, kad per birželio mėnesį turizmo informacijos centre apsilankė apie 90 lankytojų su kuriais galėjome pabendrauti turizmo klausimais. Tikime, kad besisvečiuojančių mieste skaičius kur kas didesnis, nes dalis keliauja savarankiškai arba atvyksta su kitų miestų gidais. 

Gyvenimas nestovi vietoje, taip pat ir turizmas. Šis turizmo sezonas bus kitoks, tačiau ypatingas – Lietuvos kampelius užplūs turistai kupinais smalsumo žvilgsniais.