Kampanija „Metas keisti“ kviečia tapti Marijampolės gatvės meno ambasadoriais

You are currently viewing Kampanija „Metas keisti“ kviečia tapti Marijampolės gatvės meno ambasadoriais

 

Tapk Marijampolės gatvės meno ambasadoriumi

Jau antrus metus Lietuvoje Europos socialinio fondo agentūra organizuoja kampaniją „Metas keisti“, kuri skatina vietos bendruomenes, NVO, veiklius gyventojus, klubus, savivaldas kurti iniciatyvas ar prie jų prisidėti, suvienyti skirtingo amžiaus žmones siekiant parodyti savanoriškos ir bendruomeninės veiklos pridėtinę̨ vertę. Kampanija yra ne tik apie bendruomeniškumą ir savanorystę – ji apie skatinimą̨ veikti, keisti pasaulį, aplinką, visuomenę, valią ir norą̨ dalintis savo laiku, kompetencijomis, talentu ir gerumu.

10 Lietuvos savivaldybių bus įgyvendinta 10 prasmingų ir reikalingų iniciatyvų kartu su vietos bendruomenėmis ir savanoriais. Viena iniciatyva „Miesto fotogalerija“ atkeliauja ir į Marijampolę. Suvalkijos sostinė garsėja gatvės meno objektais, kuriuos sukūrė ir miestui dovanojo pasaulinio lygio menininkai.

Tad kviečiame spalio 24 d., sekmadienį, 12 val., į Kačių kiemelį (P. Butlerienės g. 4a), kur drauge įrengsime miesto lankytiniems objektams skirtus fotorėmelius, galėsime juose nusifotografuoti, kad Marijampolės nuotraukos taptų tikrai ypatingomis ir labiau vertomis „Facebook“ patiktukų ir „Instagram“ širdučių.

Vietas rėmeliams ir tinkamiausius rakursus parinko vietos fotografai. Jie jus nufotografuos – kartu su jumis sukurs Marijampolės miesto atvirukus, kurių herojais būsite jūs patys.

Vėliau fotorėmeliai keliaus į kitas Marijampolės vietas, kad marijampoliečiai ir miesto svečiai galėtų įamžinti išskirtinius miesto vaizdus.

Apie iniciatyvą skaitykite ir registruokitės www.metaskeisti.lt

„Metas keisti“ – Europos socialinio fondo agentūros (ESFA) inicijuota komunikacijos kampanija, kuri skatina gyventojus dalyvauti savanoriškoje ir bendruomeninėje veikloje. Kampanija finansuojama Europos socialinio fondo lėšomis. ES investicijomis finansuojama beveik 700 miesto bendruomenių inicijuotų projektų.

Iniciatyvos „Miesto fotogalerija“ programa

Kur: Marijampolės Kačių kiemelis

Kada: spalio 24 d. 12 val.

12:00–12:10 Marijampolės turizmo ir verslo informacinio centro „SMART Marijampolė“ vadovė Ieva Vizgirdienė papasakos apie tai, kaip atsirado gatvės menas, kuo jis svarbus ir ką tai duoda miestui.

12:10–12:15 Europos socialinio fondo agentūros atstovas pristato kampaniją „Metas keisti“ ir planuojamas įgyvendinti iniciatyva.

12:15–12:25 Žymi vietos fotografė, Lietuvos spaudos fotografijos konkurso nugalėtoja ir dalyvė, personalinių parodų autorė Rita Stankevičiūtė pasakos apie fotografo darbo subtilybes, pasidalins profesionaliais patarimais, kaip „pagauti“ geriausią kadrą.

12.25–12:40 Suvalkijos gidė Jurgita Pazniokaite-Bubnienė papasakos apie ekskursijas, skirtas gatvės menui Marijampolėje, kieme esančius piešinius, apie miesto vietas, geriausiai tinkančias kadrui.

12:40–13:10 Rėmelių statymas ir fotosesija su vietos fotografais Kačių kieme.

13:10–13:30 Rėmelių perkėlimas prie meno kūrinių „Stotelė“, „Graikija“ ir „Nesvarumo būsena“.

13:30-13:50 Bendravimas prie arbatos puodelio.