„Dėkojame“

You are currently viewing „Dėkojame“

Suprantame, kad karantino metu ne visiems buvo paprasta rasti, kur save realizuoti ar panaudoti susikaupusią energiją, tačiau ar būtina save išreikšti darkant mūsų miesto turistinius objektus, kurie jau tapę mūsų miesto vizitine kortele?

Matome, kad anglų kalbą mokate puikiai, tačiau, šiuo atveju, teigiamo pažymio nerašysime. Nepadėkosime ir už nagingumo pademonstravimą viešosiose miesto erdvėse išsukinėjant informacines lenteles, skirtas supažindinti mūsų miesto gyventojus ir svečius su čia „gyvenančiais“ meno kūriniais.

Bet juk jei turi kišenėje atsuktuvą ir neturi, ką išsukti, visada galima pasinaudoti proga ir pakonstruoti mieste esančias informacines lenteles arba pasitikrinti, ar turi riteriškų galių, ir, kaip toje legendoje apie akmenyje įkalintą kardą, bandyti ištraukti informacinių lentelių stulpus, įmontuotus žemėje.

Taigi, žinokite, kad Marijampolėje turime net du stipruolius, kurie gebėjo ištraukti stulpus. Ak, kaip gerai, kad jie bent nesumąstė jų neštis namo ir kaip trofėjų pasidėti namuose.

Mielieji, prašome Jūsų gerbti mieste esantį turtą, nepaišykite ant čia jau nupieštų meno kūrinių. Jei turite menišką gyslelę ir norite atskleisti savo sugebėjimus, geriau sudalyvaukite kasmet vykstančiame meno simpoziume „Malonny“ ir kartu su menininkais kurkite gražius šedevrus.

Be abejo, prašome negadinti ir šalia meno kūrinių įmontuotų stendų bei informacinių lentelių. Jei esate stiprus ir neturite kur „išsikrauti“, parašykite mums savo kontaktus, kitą kartą, kai žymėsime mieste esančius turistinius objektus, būtinai paprašysime Jūsų pagalbos, nes jau įsitikinome, jog „konstruoti“ Jūs mokate.

Su geriausiais linkėjimais,

MTVIC „SMART Marijampolė“ kolektyvas.