Hesburger

Greito maisto restoranas

Skambinti +370 612 00956

„Hesburger“ – tai šeimos verslas, kurio ištakos yra Suomijoje. Mūsų įmonė yra didžiausias greito maisto tinklas Suomijoje ir Baltijos šalyse. Keturiose šalyse įdarbinome apie 6000 žmonių.

Geras skonis. Kalbant apie maistą, skonis yra pats svarbiausias dalykas. Viena iš gero skonio garantijų yra „Hesburger“ majonezas, kurio slaptas receptas buvo sukurtas prieš daugelį metų ir kurį iki šiol mūsų lankytojai labiausiai mėgsta ir vertina.

Aukšta kokybė. Skanus maistas ruošiamas iš aukščiausios kokybės produktų – tokių, kuriuos mes visi norėtume turėti ruošdami maistą namie. Pavyzdžiui, jautienos kepsnių sudėtis – 100% jautiena. „Hesburger“ produktai visada patiekiami švieži, o svarbiausia – reikiamos temperatūros. Nuolatinė kokybės kontrolė užtikrina, kad mūsų produktai visada būtų aukšto lygio.

Asortimentas. Mes stebime, kokie yra mūsų klientų prioritetai ir mitybos tendencijos. Siūlome platų mėsainių, bulvyčių, salotų, specialių patiekalų, desertų ir gėrimų pasirinkimą. Nuolatinio produkto vystymo dėka mūsų asortimentas vis pasipildo naujais gaminiais. Pavyzdžiui, dabar jau tirštieji kokteiliai ir tortilijų, kurie tapo daugelio klientų mėgstamiausiais.

Sveikas maistas. Mūsų meniu yra didelis salotų pasirinkimas – visos mažo kaloringumo. Vietoj gazuotų gaiviųjų gėrimų galima pasirinkti sveikas sultis arba vandenį.

Linkime Jums „Hesburger“ restoranuose patirti malonių įspūdžių!

Paslaugos

Vieta ir kontaktai

Facebook'as