Apie Marijampolės turizmo informacijos centrą

Šiandien Marijampolė – sparčiai augantis ir besikeičiantis, garbinga praeitimi besididžiuojantis, septintas pagal dydį Lietuvos miestas, saugantis ir puoselėjantis tradicijas. Iš čia kilo daugybė istorinių asmenybių, prisidėjusių prie Lietuvos nepriklausomybės kūrimo. Į garbingą praeitį atsiremdama, iš jos gyvybės syvų besisemianti Sūduvos sostinė ryžtingai žengia į priekį, siekdama, kad čia būtų gera gyventi ar apsilankyti kiekvienam – nuo mažiausiojo iki seniausiojo.

Atrasti Marijampolės miestą Jums visada padės Marijampolės turizmo ir verslo informacinis centras „SMART Marijampolė“, kuris nemokamai teikia naudingą informaciją turistams, miesto svečiams ir vietos gyventojams, susijusią su turizmo paslaugomis, lankytinomis Marijampolės savivaldybės vietovėmis ir objektais. Centre rasite įvairių leidinių apie Marijampolės miestą ir jame esančius lankytinus objektus, žemėlapių, galėsite įsigyti suvenyrų su miesto simbolika ar pasinaudoti audio gido paslauga.

Marijampolės turizmo ir verslo informacinis centras „SMART Marijampolė“ teikia ne tik turizmo informacijos paslaugas, bet ir siekia glaudžiai bendradarbiauti ir teikti praktinę pagalbą smulkaus ir vidutinio verslo subjektams ir pradedantiems verslo subjektams, siekiantiems įsikurti Marijampolėje, padėti plėsti veiklą ir padėti prisitaikyti. Visa tai dėl Marijampolės miesto ir čia gyvenančių gyventojų, norinčių gyventi ir dirbti šiame mieste.