Žvaigždžių atspindžiai ir vėl drebino Marijampolę

You are currently viewing Žvaigždžių atspindžiai ir vėl drebino Marijampolę

Lapkričio 30 dieną įvyko jubiliejinis – dešimtmetį švenčiantis ,,Žvaigždžių atspindžių‘‘ projektas. Šis renginys ne vienam moksleiviui yra tarsi tramplinas siekti karjeros aukštumų ir vystyti savo muzikinius gabumus ateityje.

Kaip ir daugelį metų, taip ir šiemet ‚,Žvaigždžių atspindžiai‘‘ vyko trimis etapais ir siekė skatinti mokyklų mokinių savivaldų aktyvumą, prisidėti prie aktyvaus mokinių laisvalaikio, įsitraukimo į po pamokinę ir kultūrinę veiklą didinimo. Pirmajame etape Marijampolės regiono mokyklų mokinių savivaldos turėjo galimybę rengti atrankinius turus savo mokyklose, kur išrinkti geriausi atstovai susitiko pusfinalyje. Pastarajame kompetentingos komisijos buvo išrinkti patys talentingiausi, kurie užsitikrino vietas finale. O finalinė kova buvo ypatingai įtempta! Dalyviai pasirodė esantys labai įvairiapusiški, vieni atliko lyrines, kiti trankias arba net savo kūrybos dainas. Visi jie buvo apdovanoti rėmėjų įsteigtomis dovanomis. Deja, prizinės vietos tebuvo trys, joms buvo įsteigti pagrindiniai rėmėjų prizai.

„Žvaigždžių atspindžiai“ per ilgus renginio  gyvavimo metus ne tik turi nuolatinę auditoriją, tačiau ir šį konkursą palaikančių Lietuvos šou pasaulio žmonių, buvusių konkurso dalyvių, o dabar žibančių didžiojoje scenoje jaunuolių. Šiaip metais jaunuosius talentus finale vertino garbinga komisija: Ineta Puzaraitė-Žvagulienė, Petras Daunys ir Marija Grabauskaitė, Agnė Burbulienė, Marius Čeponas bei Paulina Paukštaitytė ir Justas Lapinskas. Paulina ir Justas ir patys būdami mokyklos suole ne kartą lipo ant „Žvaigždžių atspindžių“ scenos! Po ilgai trukusio ir nešališko pasitarimo buvo nuspręsta, jog pirmosios vietos laimėtoja – auksinio balso žvaigždutė Saulė Andriuškaitė (Marijampolė). Antrąją vietą iškovojo grupė ,,Mėlyna‘‘ (Šakiai). Trečiąją vietą užėmė ir neprasčiau pasirodžiusi Rugilė Mikaitytė (Marijampolė).

Jaunimas YRA širdingai dėkingas visiems prisidėjusiems prie šio projekto įgyvendinimo. Tik Jūsų visų dėka Marijampolės apskrities moksleiviams suteikta galimybė išreikšti save ir atskleisti savo talentus, o parama konkursui viršijo dalyvių lūkesčius. Galima tik pasidžiaugti, jog 2008 metais mažoje mokyklos salėje pradėti rengti konkursas vyksta visoje apskrityje ir vis dar sulaukia norinčiųjų dalyvauti.