Marijampolė, kur susijungia dailė ir literatūra

You are currently viewing Marijampolė, kur susijungia dailė ir literatūra

PROJEKTAS JUNGTIES FORMA: DAILĖ IR LITERATŪRANr. LT-PL-5R-389

Birželio 29 dieną Marijampolės turizmo ir verslo informacinis centras sukvietė būry Lietuvos ir Lenkijos gidų, žurnalistų bei kelionių ir ekskursijų organizatorių į Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejaus kartu su Marijampolės savivaldybe ir Suvalkų muziejumi vykdomo projekto metu sukurto maršruto Jungties forma – dailė ir literatūra pristatymą Marijampolėje. 

Svečiai meninių jungties formų ieškojo Bulotų namuose, Marijampolės senosiose kapinėse, V.Mykolaičio-Putino muziejuje, Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijoje bei Šv. arkangelo Mykolo bazilikoje. Džiaugiamės, galėdami pasidalinti iškilių asmenybių pėdsakais Marijampolėje.

Projektas finansuojamas iš Europos Regioninės Plėtros fondo, Interreg V-A Lietuva-Lenkija bendradarbiavimo per sieną programos.

Pagrindinis šio projekto tikslas – auginti turizmo potencialą regione, atskleidžiant dviejų pasienio miestų (Marijampolės ir Suvalkų) kultūros paveldą XX a. pirmosios pusės kontekste.

Bendras projekto biudžetas – 473030,97 Eur, iš kurių 85 proc. – Europos regioninės plėtros fondo (Interreg V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos) lėšos, projekto partnerių dalis – 15 proc.