Mercure_Hotels_Logo_2013.svg
4/5

Mercure Marijampolė

Viešbutis

Skambinti +370 343 97778

Mercure Marijampolė“ – tarptautinio Accor viešbučių tinklo, keturių žvaigždučių viešbutis, įsikūręs patogioje vietoje, senamiestyje. Viešbutis verslo ir poilsio turistams siūlo Sūduvos regione išskirtinę paslaugų kokybę.  Viešbutyje įrengti 47 modernūs bei jaukūs kambariai. Pro langus atsiveria puiki atsinaujinusio miesto panorama. Kambariuose esančios poilsio bei darbo zonos puikiai tinka ir verslo svečiams, ir poilsiautojams.

Viešbutyje veikia vienintelis Marijampolėje modernus SPA kompleksas, kuriame rasite poilsio oazę kūnui ir sielai.  Viešbučio restoranas CENTRAL grill&lounge” garsėja nepriekaištinga maisto ir aptarnavimo kokybe, virtuvės Šefo sukurtais ypatingais patiekalais bei gausiu vynų asortimentu. Viešbutyje įrengtas modernus konferencijų centras, kuriame yra 5 konferencijų salės, transformuojamos į skirtingo dydžio sales ir galinčias talpinti iki 250 asmenų ne tik konferencijoms, bet ir pobūviams ar banketams.

Organizuojate vestuves, krikštynas, gimtadienį, degustaciją ar įmonės vakarėlį? Viešbutis „Mercure Marijampolė“ kartu su restoranu CENTRAL grill&lounge” pasirūpins ne tik jaukiais šeimos pietumis, bet ir grandiozine įmonės švente ar prabanga tviskančiomis vestuvėmis. Mūsų tikslas – kad Jūsų šventė būtų stilinga ir įsimintina. Profesionali viešbučio bei restorano komanda pasirūpins nepriekaištingu aptarnavimu bei gardžiausiu maistu, atitinkančiu kiekvieno renginio koncepciją!

Paslaugos viešbutyje

Vieta ir kontaktai