Poilsiavietė „Marių įlanka“

Kempingas

Skambinti +370 687 39730

Jūsų patogumui – kempingo aikštelė, skėčiai, lauko pavėsinės, pirtis ir upės krantas… Tai puiki vieta dienos iškylai su šeima ar draugais ir artimaisiais. Juk smagiausi gimtadieniai erdvioje vietoje, o jei dar gamtoje, tai ir tortas skanesnis. Kempinge yra vieta, kur galima pastatyti pripučiamą batutą vaikams.

Poilsio kampai su minkštomis dalimis, skėčiai nuo saulės, žemi stalai, griliai ir malkų ryšulėlis… viskas Jūsų patogumui ir Jūsų atsipalaidavimui po dienos darbų. Čia pat Jūsų laukia ir pirties malonumai naujai suręstoje pirtyje. Atsigaivinimui – maudyklės upėje ir vandens dviratis. Supynės, hamakai patiks ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

Vaikai nenuobodžiaus jiems skirtoje žaidimų aikštelėje – čia ras batutą ir plačiakelnio kempiniuko namelį, kitokių žaislų nei namuose. Kempingo teritorijoje yra dvi paplūdimio tinklinio aikštelės. Jaunimas puikiai turės galimybę sužaisti keletą tinklinio varžybų kėlinių ir galės pasivaržyti komandomis. Kas mėgsta spardyti kamuolį – futbolo vartai ir kamuoliai – viskas vietoje. Kas mėgsta žvejybą, nepamirškite meškerės, rasime ramią ir nuošalią vietelę, o žuvys pas mus tikrai kimba! Jei turite savo namuose augintinį, nepalikite, atsivežkite kartu, jam patiks palakstyti. Mūsų teritorija aptverta ir stebima vaizdo kameromis.

Kempingo teritorijoje sudaryta galimybė rinktis, kur statyti savo palapinę ar poilsio namelį ant ratų. Prieiga prie elektros stotelių – saugi ir garantuota.

O gal patinka pirtis? Priimsime ir Jūsų pirtį ant ratų arba pasiūlysime pasisėdėjimą mūsų pirtyje su terasa.

O gal užsukote tik vakarui ir sugalvojote pasilikti? Ne problema. Pasiūlysime nakvynę Jums ar visai Jūsų šeimai mūsų Svečių namuose. Gaivus ir tyras oras suteiks Jums ramybę ir puikų poilsį.

Paslaugos kempinge

Vieta ir kontaktai

Kempingo Facebook'as